Wpis z mikrobloga

@pekak Ja bym polecił TK Maxxx

Ok, trzeba się naszukać, bo są tam resztki kolekcji, ale idzie takie levisy za pół ceny wyrwać.
Ewentualnie Zalando lounge, ale to trzeba znać swój rozmiar
  • Odpowiedz
@pekak taaa, jest tak w cholerę ciuchów, że na dwa sklepy wielkie big star i Levi's serdeczne panie są w stanie mi wyłożyć do mierzenia 2-3 pary spodni max i to jest cały wybór. Mem jak to mem, przesadzony, ale problem istnieje.
  • Odpowiedz
@Loloman: dokłądnie, miałem parę Wranglerów to #!$%@?ły suę w kroku po pół roku. Złożyłem reklamację. Wymienili na nowe. Po pół roku to samo. Z tym że już ich nie wymienili bo biegły który zajmował się reklamacją uznał że źle w nich chodzę. Nie chciało mi się z nimi szarpać i olałem temat. Jeansów 'premium' na pewno już nie kupię.
  • Odpowiedz
Macie klasyczne dżinsy bez żadnych udziwnień na kolejne 5-10 lat.


@pekak: chyba że akurat się przetrą w kroku po kilkunastu miesiącach, a sklep odrzuci reklamacje bo z ich super analizy (polegającej zapewne na wklejeniu losowej templatki odrzucenia) wyjdzie że prałeś je na prawej stronie zamiast na lewej, tak jak trzeba (nieważne, że to nieprawda) ¯\_(ツ)_/¯ spodnie fajne, ale obsługa klienta po zapłaceniu 5 stów za parę woła o pomstę do nieba
  • Odpowiedz
@pekak: weź, ostatni raz zapłaciłem za jeansy Levisa, nie nosze jednej pary, miałem kilka z róznych firm i tylko od nich ciagle przecierały sie w kroku i dziury...
  • Odpowiedz
@lucer: tbh to taki krój spodni jak w latach '90, ot luźne jeansy. Nie wyglądają przesadnie szeroko jak dla mnie. Zresztą dlatego wrzuciłem trzy różne modele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pekak: Levi’s i dobra jakość? Przecież to w stanach uchodzi za walmartowy szajs za 20$ dolarów i tak się zachowuje.

Już dżinsy z tesko za 1/4 ceny są dużo wytrzymalsze.

Wiem o czym mówię bo miałem w życiu przynajmniej tuzin par Lewisa i zawsze była lipa.
  • Odpowiedz
na 15 lat? chyba żartujesz mialem levisy ze sklepu w liceum 3 lata i już dziadowo wyglądały 4 rok to już był ich ostatni do tzw roboty w ogrodzie i to nie te współczesne levisy tylko te z lat 90 dodam że je szanowałem jak w nich chodziłem


@Acozord: Jak cie je matka wrzucała do pralki to co się dziwisz xD
  • Odpowiedz
A jak 400 zł za dobrej jakości spodnie to za dużo


#bzdura

@pekak: XD lewisy dobre spodnie, może 10 lat temu, kupiłem 2 pary 501 i po roku była tragedia.

Jak chcesz porządne jeansy to kupujesz z Japoni https://www.okayamadenim.com/collections/jeans a cena jest 4x tych levisów.

Jak ktoś chce w w miare normalną jakość co wytrzyma z dwa lata to pollecam pull bear, kupujecie na szerokość, idziecie do krawcowej i za 15
  • Odpowiedz