Wpis z mikrobloga

jakoś ogólnie spadła, ale mam w szafie chyba 3 pary Levisów, wszystkie mają więcej niż 3 lata i nie widać po nich

w zależności od stopnia użytkowania, dobrej jakości spodnie będą się trzymały od 5 do 10 lat.


@pekak: własnie to zależy czy nosi sie je codziennie czy na zmianę raz na tydzień.
Jak wyglądały by levisy w tej pierwszej opcji? Bo ja kupuje chińszczyznę za 100zł i wystarczają na jakieś
@pekak: kilka lat temu kupiłem jakieś levisy za 300 zł - rozpruły się na dupie po pół roku więc dziękuję bardzo za taką jakość. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę sobie kupić coś za połowę tej kwoty i po 2 latach wywalić
@pekak: trochę prawdy, ale jeśli mowimy o starszych rocznikach. Dzisiejsze levisy nie są tak dobre, ale na przecenach okej. Lepiej kupić stare modele za 100+zł na grupach na facebooku/vinted/grailed czy innych takich stronach do sprzedawania ciuchów.
@pekak: 501 pękają na dupie i przecierają się w kroku. Miałem z 12 par, dwie mi pękły w najgorszym momencie, nigdy więcej. W ich przypadku płaci się za markę, trwałość to może kiedyś była, ale od lat jej nie ma. Noszę sobie zamiast nich Lee Coopery i nie martwię się, że mi gacie pękną na dupie.