Wpis z mikrobloga

Siema młodzi pokuci!

Dla wszystkich początkujących koksiarzy… nie bądźcie zadowoleni z tego że łapa urosła 3cm, nie bądźcie zadowoleni z tego że wyciskanie 15kg więcej i siadacie 20kg więcej.

Wchodząc na te głupie 250mg e5d, stać Was na o wiele więcej i nie szukajcie wymówek że to tylko teść, bo to nie jest tylko teść i tak naprawdę ten pierwszy kontakt zazwyczaj jest największym bodźcem dla ciała.

Nie blokujecie się myślami (wystarczy że przysadka już zablokowana xD), wkręcajcie sobie w głowę że jesteście maszynami, że teraz to dopiero #!$%@?ę, jarajcie się każdym treningiem i sami zobaczycie że efekty zaczną przychodzić szybciej.

*Chyba że bierzecie testosteron jako leczenie problemów psychicznych, bo widzę że ostatnio co druga osoba z testem 600ng/dl po przeczytaniu objawów niskiego, nagle wszystko ma, oprócz niskiego wyniku testa. xD

*Tak, tak, wiem że to ja dzwonię, ale niech 2 osoby to wezmą do siebie i zmienią myślenie i już będę zadowolony.

*Na zdjęciu efekt oczywiście dłuższego stosowania i nie tylko teścia, daje dla zwrócenia uwagi, chociaż #!$%@? to pewnie da. ;)

#lewusmusisz
#mirkokoksy
#sterydy
#dieta
#silownia
#mikrokoksy
Pobierz Lewusx - Siema młodzi pokuci!

Dla wszystkich początkujących koksiarzy… nie bądźcie...
źródło: comment_16369034427Fb60yIbl8Wok1JFPwb3xv.jpg
  • 25
@chilon: Ja już sam w tym się pogubiłem, dlatego napisałem ironicznie, jest tyle osób z testosteronem na dobrym poziomie dla swojego wieku, a mimo to czuje się źle i drugie tyle z testosteronem w glebie czujących się dobrze.

Duża część osób decydujących się na trt też po jakimś czasie wchodzi na bombę bo tego trt nie czuje, można na Reddit poczytać jak ludzie kombinują żeby dostać więcej i jak oszukać badania
nie bądźcie zadowoleni z tego że łapa urosła 3cm, nie bądźcie zadowoleni z tego że wyciskanie 15kg więcej i siadacie 20kg więcej.


@Lewusx: Według mnie wbrew przeciwnie - trzeba się jarać tym od razu jak najwięcej, bo narzucanie sobie nie wiadomo jakiego progresu w głowie, gdy się go nie osiągnie, może spyerdolić postrzeganie swojego organizmu na długo
@Poemat: Spoko, nie mamy o co się kłócić bo to zwyczajna różnica podejścia. Ja po prostu uważam że od pierwszego kontaktu powinno się wymagać trochę więcej, tak samo jak od siebie decydując się na doping. :)
@Blahhblahh: No moim zdaniem lepiej częściej i mniej oleju po prostu, ale jak masz opory do igieł to właśnie te e5d to takie optymalne, chociaż większość przechodząc na e4/e3 stwierdza że tak jest im lepiej.
Spoko, nie mamy o co się kłócić bo to zwyczajna różnica podejścia. Ja po prostu uważam że od pierwszego kontaktu >powinno się wymagać trochę więcej, tak samo jak od siebie decydując się na doping. :)


@Lewusx: To ja mam z kolei wrażenie, że ludzie mają wypatrzony obraz social mediami i fake naturalami przez co wymagają od siebie zbyt wiele ¯\_(ツ)_/¯
@Lewusx: dobra ale od jutra. Zapelenie krtani ziom. (,)

A tak serio, to gdyby nie sport, to nie miałbym w ogóle co marzyć o samodzielności, bo rehabilitacja na NFZ to jakiś żart, więc treningi to dla mnie też forma rehabilitacji.
@deshix: Niee, wtedy lepiej powiedzieć, #!$%@? tam 250e5d to wciąż natural, nie przejmuj się że nie ma progresu.

A tak serio, nie rozumiem po co ta nadinterpracja z Twojej strony, piszę posta żeby ludziom dać do zrozumienia że mogą więcej niż im się wydaję na takiej dawce, a Ty atakujesz jakbym im obiecywał że teść solo zrobi z nich mistrzów świata w kulturystyce.