Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
Ale mam bekę z tych kukoldów płaczących jak śmiesz przeglądać telefon swojej dziewczyny.


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: rozumiem że ty też dajesz przeglądać telefon swojej dziewczynie XD kukoldzie. No chyba że nie, to wtedy jesteście w #!$%@? związkach - żal mi was w takim razie przegrywy.

w ogóle po #!$%@? być w związku z kimś komu nie ufasz i kogo uważacie za potencjalną dziwkę XD To tylko o was świadczy i o waszej desperacji
@Nighthuntero: coś czuje ze nie Ty się rozstałeś ze swoją tylko Cię rzuciła jak się dowiedziała ze grzebiesz jej w telefonie i wysyłasz te rzeczy do narzeczonego przyjaciółki. Tak czy siak dobrze zrobiłeś i #!$%@? im na ryj
@Nighthuntero: Ten wątek tylko pokazuje ile na Wykopie jest spermiarzy i cuckoldów. Stracone pokolenie, które nie umie się postawić, żałosne miękkie faje. Jak chcecie zobaczyć #!$%@?ę to stańcie przed lustrem, bo nie jesteście mężczyznami.

Uratowałeś gościa, uratowałeś sam siebie - jeżeli Twoja różowa nic Ci o tym nie mówiła i proposuje koleżankę to czas na #!$%@?ą ewakuację, na świecie jest miliard dup, większość osób boi się rozstania ze powodu "zasiedzenia" i