Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
Nie wiadomo ile trwał romans, ale narracja jest budowana tak że przez cały ten czas dziewczyna była cnotliwa i wierna i tylko przez parę sekud "sama nie wie co się stało"


@KEjAf: Romans chyba trwa od marca, btw on się sra o jakieś 52, pracuje chyba w banku, może to za seks z przełożonym czy coś

@grey_m: Dasza reakcja mojej dziewczyny na zdradę
Nighthuntero - > Nie wiadomo ile trwał romans, ale narracja jest budowana tak że prze...

źródło: comment_1636026267mMY7L8GEFfRDpU20OhKOQa.jpg

Pobierz
@Nighthuntero: Stary, poczekaj, nic nie rob, o niczym jej nie mow. Zawsze marzylem, zeby byc w takiej sytuacji.
Zamiast jej otwarcie komunikowac, ze odchodzisz z powodu xyz, zwyczajnie zacznij sprowadzac kumpli do domu i mow, ze bedziecie z krzyskiem spali na sofie dzisiaj. Zacznij sugerowac, ze powinniscie wprowadzic do sypialni zwierzeta, zeby dodac pikanterii waszemu pozyciu. Na koniec przyprowadz jakiegos miniaturowego kuca do domu z zawieszonym na szyi gagballem i z
@JaTuTylkoOgladamObrazki: Może miał przeczucie, może coś nim kierowało, może wcześniej dała mu podstawy do takiego zachowania? Z resztą ja uważam że w telefonie drugiej połówki nie powinno być czegoś, czego nie mógłbym zobaczyć - takie jest moje zdanie.


@Parspakop: Gościu, jak piszę coś w tajemnicy do kolegi, to wymagam, żeby do tej wiadomości nie miał dostępu nikt poza nim, a nie, że jego dziewczyna może to swobodnie przeglądać. ;) Korespondencje