Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
  • Odpowiedz
Dasza reakcja mojej dziewczyny na zdradę


@Nighthuntero: to już wygląda gorzej. Ciekawa jestem czy w którymś momencie jednak nie powiedziała jej, ze powinna się zachować fair, ale coś chyba się na to n zapowiada.
  • Odpowiedz
Właśnie to mnie najbardziej zabolało, na codzien dla mnie jest całkowicie inna, tutaj tak na prawdę widać jej prawdziwą twarz.


@Nighthuntero Jestem ciekaw reakcji twojej jak powiesz, że to finito. Najlepszy jest tekst "Woow Czad", to jest aż przykre. Serio.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Spróbuj na FB zaproszenie wysłać albo wpisać imię i nazwisko na IG lub sprawdzić oznaczenia tej koleżanki czy tam jest.

Btw. Swojej zapytaj się tak: "Powiedz mi... ale noo czy mi nie brakuje i czy nie umywam się do niego?"
  • Odpowiedz
Swojej zapytaj się tak: "Powiedz mi... ale noo czy mi nie brakuje i czy nie umywam się do niego?"


@Grkk: Ja #!$%@?, ogarnijcie się z tym umysłem cuckolda. Tylko #!$%@? by zapytała o coś takiego.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: musisz być chorobliwie zazdrosny i w ogóle nie ufać swojej drugiej połówce skoro bez jej wiedzy decydujesz się na przeglądanie jej prywatnych rozmów xD trzeba mieć zero pewności siebie, jak będzie cię któraś chciała puścić bokiem to i tak to zrobi choć byś ją inwigilował 24/7
  • Odpowiedz