Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
Ale jak mówię, jestem z różową od 5 lat i bez problemu może mi przejrzeć cały telefon, tak samo ja jej - bo nic tam nie ma, uważam że najważniejsze nie tworzyć rzeczy, które chcelibyśmy ukryć - bo o czym to świadczy?


@Parspakop Ale macie układ, że bierzesz telefon różowej kiedy chcesz i czytasz sobie przy niej jej wiadomości do koleżanek, a ona ma na to wywalone? Nie chodzi mi o to,
i jeszcze same siebie i nawzajem oszukują tekstami "to trwało chwilę", "sekundy" XDD


@Goronco: a wcześniej "on się zarzekał że nie chce zaciągnąć mnie do łóżka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest w sumie ciekawy mechanizm wyparcia. Nie wiadomo ile trwał romans, ale narracja jest budowana tak że przez cały ten czas dziewczyna była cnotliwa i wierna i tylko przez parę sekud "sama nie wie co się
Niezły fikołek, potem ci wstawię jeszcze inną reakcję, jak tak bardzo chcesz


@Nighthuntero: z chęcią, bo na tym screenie w życiu bym nie powiedziała, że to reakcja na zdradę samą w sobie. Sama zrobiłam wielkie oczy, jak przeczytałam o 15 sekundach.
Btw, myślicie, za gość w ogóle dostał tą wiadomość czy jakoś do spamu wpadło albo Messenger zablokował?


@Nighthuntero: Może pracuje, może jest zajęty, powiadomienie ma na pewno, może w folderze Inne, ale ikona mu na Messie na bank wisi. Cierpliwości. Jak nie dotrzesz do niego dziś, spróbuj jutro w inny sposób, np. przez jego znajomych z FB. Metod jest dużo, więc luz, gość się dowie.