Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
Ja jeszcze dodam zapobiegawczo jako że temat rozwojowy, że kto nie zostawia sobie backupa w związku w postaci dostępu do telefonu, haseł itd. żeby w razie podejrzeń po cichu zadziałać jest skończonym idiotą i żyje w cukierkowym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@albo_wutka_albo_buk: Oj, oczywiście chodziło mi o backdoor xd
@Nighthuntero: Ja do tej pory nie wiem czy moja ex mnie zdradziła, czy nie, zauważyłem zmianę jej zachowania, w najgorszych chwilach dla mnie przestała mnie wspierać, olewała. Zapytałem wprost - unikała odpowiedzi, więc założyłem zdradę/że poznała innego. Zerwałem od razu. Nie wiem czy kogoś ma, ale chciałbym, żeby ktoś mnie poinformował jak Ty tego typa, jeśli to nie bait XD. Eh, to życie ^^.
@Nighthuntero: Ale mam bekę z tych kukoldów płaczących jak śmiesz przeglądać telefon swojej dziewczyny. A potem taki pożyteczny idiota jeden z drugim kończy ze zrytą psychiką bo okazało się, że ta księżniczka której tak bardzo ufał i prywatność tak bardzo szanował jednak doprawiała mu cały czas rogi, ruchając się za jego wzrokiem jak #!$%@?. I jeszcze to bredzenie o problemach z sobą i potrzebie kontroli xD Ech szkoda nawet szczempić ryja...