Wpis z mikrobloga

@Bajo-Jajo: Miałem niewątpliwą przyjemność obejrzeć ten serial.
Moje tylko subiektywne zdanie, jest tak słaby, chyba, że ktoś ma 16at i sceny krwi robią na nim wrażenie.
Takie parasite połączone z igrzyskami śmierci albo gdzieś trochę odnośników do kina amerykańskiego typu cube jest.
Ale całość to cienizna, taki odmulacz nawet do sprzątania.
Uwaga, oglądanie filmu w oryginale, albo z napisami grozi uszczerbkiem na słuchu, albo na głośnikach/słuchawkach.
Ale jak to bywa z
@Arushishi: Pewno tak, na tego o czym mówisz nie oglądałem, więc pewno masz rację :) Mi się skojarzyło z tym co znam, pewnie analogii jest więcej, bo dzieło to oryginalne i wybitne nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Turbonekro:

Takie parasite połączone z igrzyskami śmierci albo gdzieś trochę odnośników do kina amerykańskiego typu cube jest.

I za czym to niby jest argument? W ten sposób to już niebawem żadnego filmu nie da się nakręcić, bo podobny motyw już gdzieś wcześniej był.
Squid Game się podoba bo nawiązuje do wartości uniwersalnych - ludzkiej natury. I jest też bardziej surowy w formie, w porównaniu do teledyskowej papki jaką stanowi większość zachodnich
@szpongiel: Ile ludzi tyle opinii, ja zaznaczyłem, że swoje subiektywne odczucia po obejrzeniu napisałem, nie trzeba się z tym zgadzać przeca.
Siła rzeczy jeśli człowiek ogląda/słucha/czyta dużo, to skojarzenia się nasuwają same.
Dla mnie w nim nic oryginalnego nie było.
Nic mi do tego, że się serial podoba a i nie, krytykiem nie jesteśm i moje zdanie nie ma znaczenia.
:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Turbonekro: luźne gacie, mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla mnie w nim nic oryginalnego nie było.

W zasadzie się z tym zgadzam. Po prostu obejrzałem zanim ktokolwiek zaczął o tym mówić, więc nie miałem żadnych wygórowanych oczekiwań. Serial był spoko i tyle.
@Turbonekro:

Mi się nie spodobały kreacje postaci. Były płytkie i nieerealistyczne (chyba, że Koreańczycy tacy są) może oprócz tego cwaniaka i uciekinierki z KP.
@Arientar: Obejrzałem do końca, dlatego napisałem, że słaby, ale nie guano :)
Odmulacz dla mnie w porządku.
W zasadzie zapomniałem, że go oglądałem gdyby nie wpisy tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam.