Wpis z mikrobloga

Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. Ja siedzę na zadupiu i zarabiam zazwyczaj 3,5-4k na rękę. Na pewno nie zamienił bym się na 6-7k w Warszawie.
  • Odpowiedz
wszystkie robią ok. 10k, nie da się mniej


@ruszcz: I dlatego średni wiek pielęgniarki to ponad 50 lat, a w Europie mniej pielęgniarek na pacjenta jest tylko w Bułgarii i Rumunii? XDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JanRouterTrzeci: powiedz to paniom co ci klatkę sprzątają albo bułkę pakują na śniadanie. Niestety. Ktoś musi zarabiać mniej i ogarbiac zawody których ty byś się nie tknął...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruszcz: większych bredni to dawno nie czytałem, po #!$%@? wy piszecie te pierdoły jak nie macie pojęcia? To jakbym ja wypowiadał się na temat zarobków w sektorze bankowym
  • Odpowiedz
bez sporej części tych "nieudaczników" nie mógłbyś żyć normalnie. Nikt by chodnika nie zamiótł, śmieci nie wywiózł, nie obsłużyłby Cię w sklepie, nie dostarczył paczki. Więc trochę kuźwa pokory i szacunku, bo na tych ludziach opiera się twoje życie.


@humpf: A jeśli głosują na PiS, to wtedy w równym stopniu ich szanujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I dlatego średni wiek pielęgniarki to ponad 50 lat, a w Europie mniej pielęgniarek na pacjenta jest tylko w Bułgarii i Rumunii? XDDDD


@mayek: Pielęgniarki mają średnio między 30, a 60 złotych netto za godzinę.
Daleko od poniżej 3k, a i ponad 10k się da z dodatkami
  • Odpowiedz
@humpf niemniej jednak są nieudacznikami i w duzej mierze wyborcami pisu, którzy sprzedali Polskę ( ͡º ͜ʖ͡º). Pluję na ten plebs i czekam aż inflacja bardziej wyj.. i nie będą mieli co zręć :)))
  • Odpowiedz
A słyszał o kasach automatycznych albo sklepach internetowych z robotami pakującymi?


@MilionoweMultikonto: powiem tylko tyle, że nie dożyjesz nigdy zautomatyzowania logistyki w 100%, zbyt dużo problemów ;) A automatyzację też ktoś musi obsługiwać.
  • Odpowiedz