StaryMonitKonta StaryMonitKonta 29.04.2026, 01:04:32 145 + wiecie, że poza Polską prawie nikt nie używa XD?
Umeraczyk Umeraczyk 29.04.2026, 01:06:33 via Wypiek 343 + @StaryMonitKonta wiem, jestem pionierem edukowania ludzi na ten temat
zazdrosny zazdrosny 29.04.2026, 01:23:29 via Wykop 234 + @StaryMonitKonta: wiemy, @Umeraczyk nam już to tłumaczył
SpongeBobertKanciastoRenki SpongeBobertKanciastoRenki 29.04.2026, 01:40:09 via Wykop 15 + @StaryMonitKonta: xDˣᴰ
jan-janusz-nekala jan-janusz-nekala 29.04.2026, 01:52:44 via Android 13 + @StaryMonitKonta: bo iskra wyjdzie z polin
mathia963 mathia963 29.04.2026, 04:43:23 via Wykop 34 + @StaryMonitKonta: a „lol” u nas jest zdziwieniem a nie wyrazem „beki” i śmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RHarryH RHarryH 29.04.2026, 04:55:03 via Wykop 8 + @StaryMonitKonta: jak sobie popisuję z Francuzem w pracy to ja wysyłam xD a on x)
Esior Esior 29.04.2026, 05:19:45 via Wykop 41 + @mathia963: "lol" u nas jest wyrazem że trzeba się na kolonoskopię zapisać xD
milpl milpl 29.04.2026, 05:42:00 via iOS 8 + @StaryMonitKonta: https://youtu.be/xrEdO5Q8nZ0?is=zNf-H2Ln5MhmIdyb
qew12 qew12 29.04.2026, 06:08:59 via Wykop 5 + @StaryMonitKonta: w Rumunii też używają, pisałem z Rumunem na vinted i xd używał
Saber_ssj2 Saber_ssj2 29.04.2026, 06:34:43 via Wykop 3 + @StaryMonitKonta: kłamstwo! na reddicie używają i wlaśnie przez takie gadanie jak twoje myslałem, że tylko Polacy, a się okazało, że nie tylko
RyszardBolognese RyszardBolognese 29.04.2026, 06:35:24 via Wykop 2 + @qew12: to ten z IBM co czasem tutaj pterodaktyle wrzuca?
BrotatyChleb BrotatyChleb 29.04.2026, 06:46:43 via Wykop 2 + @StaryMonitKonta: Kiedyś pracowałem z serbami i używali tak samo często jak ja xD
LM317K LM317K 29.04.2026, 07:02:25 via Android 1 + @StaryMonitKonta bo to nie są ludzie kultury, tylko ludy prymitywne
_______________________ _______________________ 29.04.2026, 07:02:26 via Android 2 + @StaryMonitKonta no chyba k---a nie bardzo. wczoraj z ruskim pisałem i mi napisal xd
garnuch40cm garnuch40cm 29.04.2026, 07:05:36 via Wykop 0 + @StaryMonitKonta: nie wiem nawet po przeczytaniu tego wpisu
ChillExecutiveOfficer ChillExecutiveOfficer 29.04.2026, 07:06:29 via Wykop 0 + @StaryMonitKonta: wiemy, tylko u nas były gimnazja
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: image
Pobierz