Wpis z mikrobloga

Co to za nowe rozporządzenie w CityFit mnie zastanawia xD Bo już drugi raz zwraca mi obsługa uwagę, że odkładam źle talerze i ich nie paruję xD. Co jest trochę śmieszne, bo długo mialem własną siłownię i pewnie dbam nawet na sieciówce lepiej o porządek niż 99 % osób tam chodzących. Zazwyczaj przede mną jest totalny rozpierdo 2.5 kg na tym 10 kg, na tym 25 kg znowu krązek 5 kg. Przecież nie będe rozbierał 600 kg ze stojaka xDDD. Dwa razy grzecznie wytłumaczyłem, ze po kimś nie będę uloadu robił i bawił się w ukłądanie klocków lego.

Nie, nie nie chodzi tu o "ale masz zajebiście silną psychikę" tylko ogólnie skąd to się nagle stało bo chodzę tam prawie 3 lata i nigdy czegoś takiego nie było

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
  • 25
@Kasahara: Ja zawsze odkładam tylko to co używałem, albo co muszę, żeby się dostać/bezpiecznie zabrać to co chce. I zawsze po sobie odkładam, a strasznie mnie denerwują ludzie co zostawiają syf. I to jeszce gdyby mieli duzo tego do odłożenia, a założą sobie po 1 krążku na stronę i to dla nich zbyt dużo roboty żeby odłożyć.

Swoją drogą na sieciowkach, gdzie duża część trenerów zmianowych nic nie robi, a jak
@Kasahara: U mnie za to nikt nie zwraca uwagi i jest #!$%@?. Jeszcze z 2 lata temu był porządek, a teraz gość zostawia na sztandze talerze i idzie w #!$%@?. Ale to i tak jest nic, bo jak z rana przychodze to gumy, stepery, sztangi, hantle itd. są #!$%@? na środku. Nie wiem jakim trzeba być podludziem by głupiej gumy nie móc zawiesić z powrotem na miejsce...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: ciekawe w sumie, bo rano (o 6 jak zaczynają pracę) to ten gym assistant lata i robi porządki, później szuka łosi żeby jego robotę robili? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: trochę komedia, mnie też wkurza że muszę odkopywać talerze, ale nie będę kopał więcej niż muszę. Zamiast dawać komunikaty o bezpiecznym treningu to niech uczą bydło odkładać ciężary na miejsce (°°
@Kasahara: chyba za krótko byłeś na różnych sieciówkach, że masz takie banały w tym czasie xD

Jest porządek? Robisz swoje zostawiasz porządek. Jest syf i jubel? Zostawiasz tak samo, albo jak masz dobry dzień to trochę, ale trochę mniejszy. Nic więcej.

Z reguły jest lekko słabo i te kilka talerzu przestawić to żaden ból, ale uporządkowanie spółki to nie moja brocha. Ludzie to syfiarze w większości