Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak na to trafiłem ale to jest piękne xD Po prostu pięknie pokazane dlaczego w Polsce ci źli i parszywi rowerzyści łamią przepisy, bo przecież infrastruktura jest taka dobra ( ͡ ͜ʖ ͡)

Może więc, zanim rykniesz przez uchyloną szybę "#!$%@? pedalarzu na ścieżkę" - pomyśl dwa razy czy ta ścieżka jest przejezdna, prowadzi tam gdzie rowerzysta jedzie, czy ma ciągłość i czy w ogóle do jazdy się nadaje.

Polecam kanał gościa, ma tam opisanych więcej podobnych absurdów.

#rower #mazowieckie #wiazowna #youtube #drogidlarowerow #heheszki
PanBulibu - Nie wiem jak na to trafiłem ale to jest piękne xD Po prostu pięknie pokaz...
  • 51
@PanBulibu: nie no #!$%@? pedalarzy elo, badz sportowym swirem blokuj wyjazd z miasta jezdzac po #!$%@? smogiem i smrodem arterii


@hipokryzjawkutos: Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale wiele osób świadomie wybiera rower jako środek transportu i płacąc podatki oczekuje sensownej infrastruktury lub możliwości bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych. To, że jako kierowca nie potrafisz bezpiecznie wyprzedzić rowerzysty to tylko twój, nie jego problem.
@PanBulibu: a czy to działa w drugą stronę? Czy samochodziarz może jechać po ddr jak ulica jest w fatalnym stanie albo nie ma jak dojechać?


@j557: Problem w tym, że to się regularnie dzieje i skala tego w Warszawie (pozwól, że nie będę opiniował innych miast w których nie poruszam się regularnie rowerem) jest naprawdę okropna.

Poza tym, Ty wciąż zdajesz się nie rozumieć tego co jest na filmie. Co
PanBulibu - > @PanBulibu: a czy to działa w drugą stronę? Czy samochodziarz może jech...