Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 6k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 225
@ssauczo_pauczo: tak kolo 4 k wychodzilo przez lata byłbym 16 k do przodu a jestem 12 bo pierwszy rok wziąłem. Miałem małą stłuczkę z mojej winy to wolałem dać gościowi z 1 czy 1,5 k niż tracić zniżki, Ale po przeliczeniu zrezygnowałem z AC swojego i narzeczonej. I innych aut którymi w międzyczasie jeżdżę. Jesteśmy już z ponad 20k do przodu. Oczywiście jest szansa, że mi ukradną, wtedy będą plecy. Ale
@Johnnysins: ja z Wro, zarabialem jakis czas temu 4.5k netto i to byl moj caly dochod - bez pomocy rodzicow itd.
Wtedy wynajmowalem jeszcze mieszkanie przy samym dworcu za jakies 2k i mialem 2.5k na zycie. Naprawde myslisz, ze nie moglem raz w tygodniu przyszlej zony zabrac na kolacje do restauracji? xD
Przeciez jedno wyjscie to jakies 150-200zl, czyli w miesiacu liczac pesymistycznie jakies max. 800zl, ale bardziej jednak kolo 700zl.
@Johnnysins różne są przypadki. Znam typa, którego matka jest dyrektorką przedszkola i radną. Synuś na studia do innego miasta pojechał nowym Audi A4 bo przecież nie będzie pieszo chodził. Innemu matka do liceum kanapki przywoziła jak zgłodniał (xD) później załatwiła mu dobra pracę po znajomości i też ma od cholery kasy