Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 6k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 225
@Johnnysins: sporo moich znajomych zarabia 20k netto w górę (30 letni stomatolog , znajomi po IT i to nie w Warszawie tylko miasta powiatowe i Kraków) nawet koparkowy w Warszawie zarabia coś w okolicach 10k ( z nadgodzinami), lekarze po specjalizacjach prywatnie spokojnie wyciągają 20-30 k. Jak jesteś po dobrych studiach (Politechnika Warszawska AGH i coś tam umiesz to zarabiasz w wieku tych 30-35 lat te 10-20k. A najlepisi wyciągają ponad
@Johnnysins a też rozkminiam czasem skąd seba z żabki ma na tatuaże, auto etc, albo z mamusią mieszka, albo lewe przekręty zatem długo tak nie pociągnie, albo takie priorytety
@dopeboiYSL: mozesz wykupić auto z leasingu, a nie tylko nowe albo wcale. Poza tym leasing się nie opłaca pod tym względem, że musisz mieć AC. Mnie auto kosztowało 25 tys zł przez 4 lata( bez paliwa), serwis, ubezpieczenie, utrata wartości) a miałem całkiem fajną furę ( Infiniti Q50)
@Johnnysins: Ostatnio 26-letnia znajoma kupiła sobie dwuletnie BMW za 130k, ma ajfona, nosi torebki Michaela Korsa, jeździ na zagraniczne wakacje, nie jest z IT, a jej chłopiec zarabia mniej niż połowę tego co ona. Jaki jest sekret? No wystarczy że zamiast płacić ratę za mieszkanie 2k+ już je posiadasz, wtedy przy pensji klepacza excela 5k na rękę 1500 wydajesz na ratę za auto, żywisz się w dyskontach za 1k miesięcznie, pozostają