Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 6k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 225
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Szanowni państwo, skąd gówniarz z 95 roku może mieć, zacytuję :
1 milion PLN
150 tysięcy euro
165 tysięcy dolarów
150 tysięcy w papierach wartościowych
Nieruchomość 200 metrowe mieszkanie o wartości 860 tysięcy i dwa mniejsze mieszkania 54 i 60 o wartości 260 tysięcy, jak również 100 tysięcy gotówki.
Pytam się #!$%@? skąd można takie pieniądze zarobić, ja mam 45 lat, NIGDY TAKICH PIENIĘDZY NIE WIDZIAŁEM.
A GÓWNIARZE MAJĄ, PYTANIE
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Johnnysins: normalni ludzie tak nie żyją, naogladales się Instagrama i myślisz że każdy ma furę, wakacje 8 miesięcy w roku które spedza w Monako, a zaraz potem leci do Las Vegas. Rzeczywistość jest taka jak Twoja i Twoich kolegów.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Nie wiem o jakich ratach i leasingowych piszecie. Ja na UOP mam nowy samochód za 100 k i Iphone za gotówkę. Mieszkanie wynajmuje a itak stać mnie żeby na jeden wieczór #!$%@? z 250 zł na gokarty z żoną + piwko ze znajomymi po gokartach.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: wypas żarcie w WWA w restauracji to jest koszt rzedu 100-500 pln za dwie osoby* wiec zalezy czy chcesz codziennie tak sie bawic czy raz na tydzien bez przesady ze trzeba byc bogolem zeby cis zjesc na miescie
*zalezy czy z alko
**bez ekstrawagancji typu lobster house albo belvedere itp
  • Odpowiedz
Poza tym leasing się nie opłaca pod tym względem, że musisz mieć AC.


@kub54: chyba jednak AC przy młodym samochodzie ka 100 tys się przyda. Ile to kosztuje, 4 tys rocznie? 300 zł miesięcznie za spokojną głowę to nie jest wygórowana cena.

Nie opłaca się nie mieć AC.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: budżet domowy, cięcie niepotrzebnych wydatków. Gdzie ty przepuszczasz te 6k? Jeśli to na rękę to oprócz wynajmu, jedzenia, transportu i innych niezbędnych wydatków powinno ci zostawać 2-3k w kieszeni.

Zacznij od apki 1money albo innej i wrzucaj wszystkiw wydatki przez miesiac czy dwa. Potem plabuj budzet domowy.
  • Odpowiedz
@Johnnysins: tez mam takiego ziomka co zarabia okolo 4k i ma dobre auto, quada, nowego iphona i dobre ciuchy. Tylko ze wszystko w kredo no i do 10 mu czesto nie starcza no ale coz jak kto lubi.
  • Odpowiedz
ale mi się podoba to #!$%@? ‚samochód w leasingu’ xD
Dla człowieka, który nie ma firmy i nie potrzebuje generować kosztów leasing to to samo co kredyt, nic się nie zmienia.
Ludzi stać na pewne rzeczy bo dobrze dysponują budżetem i nie #!$%@?ą się tylko pracują.
  • Odpowiedz