Wpis z mikrobloga

@Seabiscuit: Jak ktoś przy okazji oprócz tego, że chce być silnym, chce być jeszcze dobrze wyglądającym #!$%@? to musi robić inne ćwiczenia. Przysiadami, albo ławką nie rozwiniesz bicepsa, najszerszych, tyłu, boku barków, łydek itd.
@krzysztoww: Wrzuć może jakieś bułgary jako uzupełnienie i praca jednonóż, więc też spoko.
@Seabiscuit: Ale gadamy ciągle o trójboju i sportach siłowych. Zobacz jak wyglądają topowi olimpijscy dwuboiści. Gość ze zdjęcia nie ma takich pleców od robienia przysiadów. Goście jako gpp walą dipy, podciągania i inne akcesoria. Robienie tylko 3 bojów czy 2 tak jak w przypadku dwuboju to upośledzanie swojego aparatu ruchu.
dsomgi00 - @Seabiscuit: Ale gadamy ciągle o trójboju i sportach siłowych. Zobacz jak ...

źródło: comment_1632899132uw9Xsgwj1ZE2n0WpURXFue.jpg

Pobierz
#!$%@? panowie spokojnie, ja tu tylko pytałem o ćwiczenia uzupełniające żeby progresowac w przysiadach. robię highbar 180x1 170x2 180x3, schodzę na 90° tylko brakuje mi czegoś uzupełniającego
@krzysztoww:
jakie spokojnie, trzeba tępić w narodzie tendencje do wypowiadania się z absolutną pewnością na tematy o których nie mają pojęcia, albo im się wydaje.

Do progresowania w siadzie - zależy jak ten siad wygląda, jaką masz budowę i jak wygląda plan treningowy. Co do pytania o ćwiczenia to sam sobie odpowiedziałeś, teoretycznie wszystko na "nogi". Pokaż siad nagrany na wyższym RPE albo napisz jak trenujesz to powiem Ci, co mogłoby