Wpis z mikrobloga

O hui ale #logikarozowychpaskow
Znajoma wrzuciła na swoj fejsbuk że "kladzie z mężusiem panele w domciu" i czy się podoba (plus dodane foto ryjca na tle paneli). Jeden znajomy wspólny, ktory na codzien zajmuje sie budowlanką zauważył ze panele są dociete "na styk" do sciany więc napisał w komentarzu: "Super wszystko ale trzeba porobić dylatacje od scian bo panele powstają"
Na co za 10 minut laska odpisała, że jak się nie podoba to wypier...aj a nie krytykuj czyjejś pracy XD
Oczywiście w komentarzach kilkunastu spermiarzy juz pisze, jakie piękne zdjecie i jaka ona dzielna plus "do mnie tez wpadnij polozyc" itp.
A najlepsze, ze zaraz do niego ten jej maz na priv jeszcze wysłał, ze jak ma cos do jego żony to mu moze to w 4 oczy powiedziec i wywalili go oboje ze znajomych wiec #logikaniebieskichpaskow też.
Dodam tez od siebie że znam kobite i ona w zyciu by nawet podlogi miotłą nawet nie dotknęła wiec przy tych panelach to jedyne co pomogla to foto zrobic, ale atencja musi byc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
czyli jak ktoś wstawia zdjęcie na fb to trzeba go tylko poklepać po plecach i powiedzieć jakie zajebiste jest to coś chociaż tak naprawdę to gówno które wytrzyma max miesiąc?


@harnasiek: a po co w ogóle komentować? Niech im się rozwali nawet godzinę po, wywalone.

Polecam generalnie wyłączyć funkcje oglądania szajsu jaki wrzucają znajomi, przecież to i tak nic do życia nie wnosi.

@ImYourPastClaire: a po co wrzucać jak się
Bardziej cię oburza udzielenie tej rady niż zachowanie tych osobników w odpowiedzi?

@Mikka: Mnie nic nie oburza, jestem w internecie za długo aby mnie coś oburzało. Ocena zachowania tych ludzi jest chyba jasna, a informacja o tym, aby nie radzić kiedy o to nie proszą to mądrość oszczędzająca czas i nerwy na życie.

a po co wrzucać jak się coś robi na otwarty na interakcje ze znajomymi portal?

@flumpy_bread: tak
@adam-photolive: znajomy niebieskiego którego nie widzieliśmy od liceum wstawił jakieś śmieszne zdjęcie z narzeczoną i niebieski dodał jakiś heheszkowy komentarz. Nic złośliwego czy uszczypliwego, normalny żart, a ten debil zaczął się do niego pruć na privie żeby mówił jak coś do niego ma i od razu chciał się spotykać na "wyjaśnienia" xD