Wpis z mikrobloga

O hui ale #logikarozowychpaskow
Znajoma wrzuciła na swoj fejsbuk że "kladzie z mężusiem panele w domciu" i czy się podoba (plus dodane foto ryjca na tle paneli). Jeden znajomy wspólny, ktory na codzien zajmuje sie budowlanką zauważył ze panele są dociete "na styk" do sciany więc napisał w komentarzu: "Super wszystko ale trzeba porobić dylatacje od scian bo panele powstają"
Na co za 10 minut laska odpisała, że jak się nie podoba to wypier...aj a nie krytykuj czyjejś pracy XD
Oczywiście w komentarzach kilkunastu spermiarzy juz pisze, jakie piękne zdjecie i jaka ona dzielna plus "do mnie tez wpadnij polozyc" itp.
A najlepsze, ze zaraz do niego ten jej maz na priv jeszcze wysłał, ze jak ma cos do jego żony to mu moze to w 4 oczy powiedziec i wywalili go oboje ze znajomych wiec #logikaniebieskichpaskow też.
Dodam tez od siebie że znam kobite i ona w zyciu by nawet podlogi miotłą nawet nie dotknęła wiec przy tych panelach to jedyne co pomogla to foto zrobic, ale atencja musi byc( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 68
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire A może lepiej sam/a zastosuj się do swoich słów i pozwól żyć temu 'znajomemu' OPa tak jak ma ochotę, nawet jeżeli jest to błędny sposób . Dawanie losowej osobie poradę, żeby ta nie dawała porady innym będąc niepytanym wyczerpało limit hipokryzji na dzień dzisiejszy.
  • Odpowiedz
wsppolczuje twoim znajomym

@Meserole: Czyli kolejna rzecz jakiej nie potrzebują, ah internetowi altruiści.

@SyntaxError_: Ja nie poradziłam nic ani OPowi ani jego koledze, mogłabym poradzić Ci abyś nauczył się czytać (co by było hipokryzją) albo zapłakać nad tym że nie rozumiesz ojczystego w piśmie w należyty sposób, ale musiałby mnie obchodzić poziom intelektualny randoma z internetu.
  • Odpowiedz
  • 0
@adam-photolive Zawsze śmieje się pod nosem jak czytam gdzieś na jakichś grupkach czy coś w tym podobnym o remontach, to laski zawsze piszą "kupiliśmy" tjaa ty wybierałaś a on płacił, facet napisze "kupiłem"
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire Ale po co do mnie takim pseudointelektualnym tonem pisać? Na mnie to wrażenia nie robi już od lat. Twój poprzedni komentarz to ewidentne dawanie porady (tyle, że na około ujęte) i większość osób prawdopodobnie by się ze mną zgodziła. Pozdrawiam ciepło.
  • Odpowiedz
Może się znajomy nauczy starej jak świat zasady, że jeżeli się nie jest proszonym o radę to po prostu się ich nie daje.


@ImYourPastClaire: a później będą pretensje: "No jak to, wszyscy wiedzieli, ale nikt nam nie powiedział? Chamy i nieużytki jedne"
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: ale jesteś żałosna. Ktoś odpowiada na pytanie w poście, daje fachowa poradę, ale to jego wina bo się odezwał xD. Pewnie to jeszcze będzie jego wina jak się stanie dokładnie to co przewidział.
  • Odpowiedz
a po co w ogóle komentować? Niech im się rozwali nawet godzinę po, wywalone.

Polecam generalnie wyłączyć funkcje oglądania szajsu jaki wrzucają znajomi, przecież to i tak nic do życia nie wnosi.


@ImYourPastClaire: dlatego ja w ogóle przestałem wchodzić na Facebooka. Już wolę na mirko szitposty xD
  • Odpowiedz
@ImYourPastClaire: To o czym mówisz to podejście kobiet. Facet generalnie jeśli wrzuca coś do oceny, albo podpowiedź to serio jej potrzebuje. I zasadniczo większość facetów (w tym ja) bardzo doceniam jeśli ktoś wrzuci uwagę, która sprawi że moja praca będzie lepsza. Jeszcze mogę mu piwo postawić, że mi czasu zaoszczędził.
Natomiast doradzanie kobietom... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety macie takie podejście jakie sama napisałaś - jeśli
  • Odpowiedz