Wpis z mikrobloga

oni wszyscy krzyczą "potrzebne są parkingi", tylko zapominają dodać, że chodzi im o darmowe parkingi. Zapłacić 4 czy 5zł za godzinę parkowania to dla Polaka ujma na honorze i powód do wszczęcia powstania.


@ostoja: dodaj do tego, że te parkingi potrzebne są bezpośrednio przy miejscu, które ich interesuje bo dojście 500 m czy nawet kilometr do celu to nie dla kierowcy to.
@sajnguri800: i bardzo, bardzo dobrze


@Nie_znany: nie, nie bardzo dobrze, niepotrzebnie miasto poniosło koszty. Dodatkowo, słupki mogą blokować drogę przejazd dla służb przy jakiejś katastrofie i zablokowanej drodze.

Zamiast tego powinno się egzekwować przepisy: natychmiastowe odholowanie auta na parking daleko za miastem, odpowiednio drogi. Może być jeszcze tabliczka typu "w tym tygodniu z tej zatoczki odholowaliśmy 29 aut" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bolczan: straż miejska to naprawdę zbędna formacja... Przecież to co widać na filmie, to zastawienie przystanku to by była maszynka do pieniędzy mandatów. Nie rozumiem tego, w każdym mieście jest od metra lokalizacji, gdzie można w ciemno jechać i znajdzie się źle zaparkowane auta. Czemu oni sami z siebie nie jeżdżą, to nie mam pojęcia./
@sajnguri800: zgłosiłem mistrza na stop agresji za jazdę po chodniku dostawczakiem, na razie mnie wezwali drugi raz zeznania podpisać, już się zmuszam żeby to dociągnąć do końca ale zastanawiam się czy zgłoszę drugi raz
@sajnguri800 Wystarczyłyby dwa przepisy żeby całkowicie w błyskawicznym tempie zlikwidować łamanie przepisów na drogach i z parkowaniem:
- pozwolenie prywatnym firmom egzekwowania nieprawidłowego parkowania
- przyznanie procentu od każdego mandatu dla zgłaszającego wykroczenie drogowe