Wpis z mikrobloga

Mirasy jaką formę da się zrobić bez koksow?
Mam kumpla który się ciągle upiera że np taki owca z #warszawskikoks jest naturalem xD
Mówi że on też ma znajomego który bez koksow wygląda jak mr Olimpia :d

No nie idzie typowi przetłumaczyć..
Jak dla mnie teraz nawet głupi testosteron jest tak powszechne stosowany że raczej większość tych którzy wyglądają podobnie jak na pic rel jest na jakiejś tam bombie

#mirkokoksy #mikrokoksy #sterydy
Szawagier - Mirasy jaką formę da się zrobić bez koksow? 
Mam kumpla który się ciągle...

źródło: comment_1631792689uoOJrfVIdKEV1GI1KIjUJC.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szawagier: odpowiadając na pytanie: to zależy.

1. jakie masz geny
2. skąd startujesz
3. w jakim wieku zaczynasz
4. jak jesz, jak śpisz, jak ćwiczysz, jakie masz inne aktywności
5. ile lat poświęciłeś
@Szawagier: 99,9% osób ćwiczących nie będzie tak wyglądać choćby się starali ćwiczyli i mieli wszystko na tip-top. Pytanie czy owca jest typ 0,1% genetycznym mutantem? Odpowiedz sobie sam. Ogólnie patrząc na całokształt to uważam, ze wciskają dzieciakom odżywki w kosmicznych cenach, gdzie jakosc jak na moje leży i kwiczy. Olimp ma tańsze produkty a jakość jest na 100% o wiele lepsza. To samo powoduje ze nie wzbudzają we mnie zaufania. Zreszta
@HHokuss: Najlepsze jest to, że tak się chwalą, że ich odżywki białkowe są robione z najlepszych składników i jakość równa się wysokiej cenie. To trochę tak, jakby twierdzili, że odżywki od SFD, KFD, Olimpu czy Allnutrition są gównianej jakości bo są tanie. Najsmutniejsze jest, że dzieciaki kupują te odżywki za tak wysoką cenę i naprawdę myślą, że mają w rękach produkt wyjątkowy, który na rynku nie ma sobie równych. Niech tam
@HHokuss: Niekoniecznie to samo bo SFD ma też odżywki pod swoją własną marką. No były jakieś tam problemy z ich produktami ale AllNutrition z kolei ma naprawdę porządne produkty i odżywki białkowe 908g kosztują jedyne 45 zł (przynajmniej tyle kosztowały, gdy ostatnio kupowałem). WK praktycznie z tym samym składem biorą 9 dych za 200g białka mniej. Dodatkowo mają o 1g białka mniej na porcję niż AllNutrition. Niby niewiele ale zawsze coś.