Wpis z mikrobloga

@krzywy_odcinek: Ograłem ostatnio Fallouta 1 i mam z tą grą taki problem, fabuła jest bardzo średnia przeszedłem ją całą, ale czułem się jak chłopiec na posyłki przez całą grę. Niestety przez to, że przygodę z grami RPG zacząłem od Gothica zdecydowanie wole konkretnego bohatera, niż niemego avatara jak w większości tego typu gier.
  • Odpowiedz
@Python: heh, tak naprawde wina developerow. Tamte gry mialy elementy strategiczne, ktorych w strzelankach po prostu nie da sie zrobic i to sa zwyczajnie inne gatunkowo gry chociaz marketingowcy na sile probuja wmawiac ludziom ze to ten sam gatunek. A tak btw, artworki zarowno opa i moj pochodza od tego samego artysty - red888guns, wiecej takich grafik ma na deviantart.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: Zniszczyli piękną serie za co z całego serca ich nienawidzę (chociaż sam wpadam w pułapkę tego, że w ich Fallouty gram - bo co mi zostało).

Są na szczeście jeszcze gry takie jak Atom RPG czy Wasteland gdzie da sie poczuć namiastkę tego klimatu (chociaż zwłaszcza ten drugi to juz zupełnie inna gra). Izometryczne RPG zostały zepchnięte na margines i juz się chyba to nie zmieni
  • Odpowiedz
@Python: no nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. Inne studia maja szanse.

bo co mi zostało

Mi najbardziej z takich nowych falloutopodobnych tytulow podpasowal Underrail. Szczerze polecam, chociaz fabularnie mogloby byc nieco lepiej, no ale to robil jeden gosc i nie mial do pomocy zespolu scenarzystow.
  • Odpowiedz
@Neurohaox: Mam Underrail zakupiony od dawna ale czekam na jakiś moment kiedy bede miał więcej czasu zeby wsiąknąć. Obecnie udało mi sie troche czasu znaleźć i nadrabiam wspomniany Atom RPG bo też mimo ze kupiłem go bardzo dawno temu to go nie ruszyłem.
  • Odpowiedz