Wpis z mikrobloga

Krew mnie zalewa jak słyszę po raz kolejny od bliskich i znajomych dlaczego w dalszym ciągu nie chcę wejść z kimś w relację... Czas najwyższy żeby zrozumieli, że związki są przelekramowane. Inwestycja całych sił wyłącznie w relację z drugą osobą bardzo często okazuję się zgubna. Wystarczy spojrzeć na ilość rozwodów, a to mówi samo za siebie. Ci ludzie są ślepo zafascynowani sobą i myślą, że to jest teraz modne. Miłość to bujda i wymysł XXI w. żeby ludzie się parowali i produkowali swoje geny dalej , więc z punktu ewolucji ludzie którzy nie mają nie chcą mieć dzieci są bezużyteczni. Miłość to chore złudzenie, wmawiają nam że kogoś kochamy, a tak naprawdę sami nie wiemy co to oznacza...Ludzie mają świadomość tego, że muszą się zakochać, bo takie są losy człowieka, tak człowiek musi postępować, ale tu chodzi tylko o zwierzęce instynkty... To co nazywacie "miłością" to zwykłe zauroczenie, bądź pożądanie, albo najzwyklejszy strach przed samotnością, która w ogólnym rozrachunku przynosi więcej korzyści niż taki związek dla zasady.

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #redpill #blackpill #mgtow
Pobierz
źródło: comment_1630402109oIqUOfkTCmcnSCkX4jLI6O.jpg
  • 78
@NoMercYYY: mogę się zgodzić że partnerka może być potrzebna tylko do spuszczania stresu z krzyża ale tylko jak jesteś mocny psychicznie i masz kasy jak lodu. Jeśli nie masz psychiki skały to druga połówka jest po to żeby Ci pomóc tak samo jest z finansami - dziś trudno prowadzić gospodarstwo domowe w pojedynkę. Rób co uważasz za słuszne.
@pablo397: Bo nie czuję takiej potrzeby. Co ma innego do zaoferowania związek niż podskórne, bezczelne, skrywane poczucie tymczasowości? Kobieta się zwyczajnie nie opłaca. Mentalnie ani finansowo.
@hans211: też mnie to zawsze bawi jak wykopki się srają, że ta zła żona po rozwodzie zabierze im połowę majątku. Bo przecież każdy wykopek jest od razu tym mitycznym programistą 15k, a baba to nic nie wnosi do ich związku poza dupą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@NoMercYYY: po raz kolejny czytam to samo #!$%@? tutaj na wykopie. Słuchaj, jak chcesz do końca życia wracać do pustego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMercYYY: ja bym chciał być w związku jak chyba każdy ale patrząc na to co się dzieje na rynku matrymonialnyn to coraz częściej ręce opadają

Oczywiście nawet gdybym chciał być w związku to nie mam zbytnio na to wpływu
@EastWestEast: Istnieje rozdzielność majątkowa i coraz więcej par z tego korzysta. "Indywidualne życie mężczyzny" - który płaci alimenty, ale to że w większości przypadków kończy się życie kobiety jak zostaje z dzieckiem to już pestka XD Nie trzeba mieć dzieci jak pisałam. Dziecko może iść do ojca bądź mogą się podzielić opieką po równo. Alimenty są dostosowane do utrzymania dziecka i do zarobków rodzica, nie są to astronomiczne kwoty. Weekendowym tatusiom
@NoMercYYY: Ja bym powiedziała, że bycie singlem jest świetną opcją dla kobiety, nawet lepszą niż dla faceta. W dzisiejszych czasach kobiety facetów tak naprawdę nie potrzebują, a faceci potrzebują kobiet, bo mają zbyt silny pociąg seksualny, żeby z nich całkiem zrezygnować. Reszta to już kwestia indywidualna, niektórzy świetnie się czują bez związku, inni świrują z samotności. Nie jest to specjalne zależne od płci.
@chomiczek_123: Spoko. Ja się z tym pogodziłem i jest mi z tym dobrze. Nie potrzebuję kobiety, aby dobrze zjeść, mieć zawsze czyste ubrania, czy zawsze wyprasowane koszule. Tym bardziej, że kobiety poszukujące mężczyzn do związku, prezentują generalnie niski poziom umiejętności w tym zakresie lub gloryfikują ciężar i wartość tych prac ponad rzeczywisty poziom. W zamian za to oferują swoje towarzystwo i nic więcej. Dlatego po co mam na siłę tkwić w