Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowalem-verve-pb98-na-orlenie-w-renicach-kolo-mysliborza/

Dziś odebrałem auto. Finalnie wyszło od 5 do 6 litrów wody w zatankowanym do pełna aucie ~ 45L. Orlen ma 14 dni na odniesienie się do sprawy. Zastanawiam się czy zgłaszać na policję, może przyśpieszą sprawę.

#orlen #orlenuczy #januszebiznesu
soxn - Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowal...

źródło: comment_1630305027xa2d2PP5m2Y2kTkSX1XY0k.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
@soxn: zgłoś do służby celno-skarbowej na bank przyśpieszą sprawę, u mnie w okolicy w dystrybutorze zamiast PB był ON i komuś auto rozwaliło to byli pierwsi przed policją
  • Odpowiedz
@soxn: W mojej miejscowości tez tak robią te skurxxsyny. Nikt z miejscowych tam nie tankuje. Tylko przejezdni. Musze tam zatankować zeby to zgłosić?
  • Odpowiedz
@soxn: Daj znac co trzeba podać celnikom. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 60ką nie jestem ale za robię ała mojemu murzynowi. Kara musi być. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@soxn: Odpowiadam - zbiornik został już posprzątany, paliwo uzupełnione w prawidłowych proporcjach a państwowa spółka pod kuratelą rządzącej partii odpowie Ci, że najpewniej dolałeś sam wody żeby ich oczernić i zrobić antypolski (powtarzam - ANTYPOLSKI) PR i zniszczyć wizerunek Orlenu, ewentualnie, jeśli się dogadasz to może okaże się, że miałeś nieszczelny zbiornik paliwa.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@soxn: mirku czytałem twój ostatni wpis i sądzę, że nie mieszają paliwa z wodą bo słabo to wychodzi tłuste z wodą zmieszać, a do tego woda się słabo spala. Myśle że poszło tutaj o pęknięcie rury bądź płaszcza zbiornika - mniej prawdopodobne bo są dwupłaszczowe. Pompa jest w dystrybutorze to pociągła co było łatwiej. W zbiorniku chyba są detektory wody tak btw
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 56
Kurba, diagnostyka kąkuterowa 430 zł, masakra. ASO to jednak stan umysłu.

@kamok: z mechanikami debilami co wszystko robą z filmami wideo za najniższą krajową. Jeden kierownik serwisu ogarnia, a reszta to banany co by mieć co wpisać w CV. Przerobiłem salon skody, peżota gównota, fiata 3 rózne i wszędzie ten sam schemat pracy. W zasadzie każdy salon świętuje politykę kup i #!$%@?
  • Odpowiedz
@Czill23: wiem, niemało, jednak koszenie ponad 4 stówki za taką usługę to i tak jest lekkie przegięcie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość wykonywanej diagnostyki w takim aso.
  • Odpowiedz