Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowalem-verve-pb98-na-orlenie-w-renicach-kolo-mysliborza/

Dziś odebrałem auto. Finalnie wyszło od 5 do 6 litrów wody w zatankowanym do pełna aucie ~ 45L. Orlen ma 14 dni na odniesienie się do sprawy. Zastanawiam się czy zgłaszać na policję, może przyśpieszą sprawę.

#orlen #orlenuczy #januszebiznesu
soxn - Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowal...

źródło: comment_1630305027xa2d2PP5m2Y2kTkSX1XY0k.jpg

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież wiadomo, że to nie było celowe rozcieńczanie benzyny (bo po co?) tylko awaria zbiornika/dystrybutora. Po ostatnich ulewach na niejednej stacji pojawiły się problemy z wodą. Franczyzobiorca będzie się tłumaczył przed Orlenem dlaczego procedury sprawdzania jakości paliwa nie zostały zachowane (o ile takie procedury są).
Ciekawi mnie tylko czy się bez problemu przyznają, czy będą szli w zaparte, że to nie u nich. Nie sądzę, byś był jedyną osobą tankującą 98-mkę na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@soxn: a nie było ostatnio sytuacji że jakiemuś Mirkowi tak się stało pod jakimś Carrefourem czy gdzieś i się dogadali jakos ugodowo?
  • Odpowiedz
@soxn: znam sytuacje sprzed lat, Orlen z wodą w paliwie z powodu wady zbiornika. Trochę to trwało ale Orlen zwrócił koszty naprawy co do złotówki i jeszcze dorzucił kartę paliwową w ramach przeprosin.
  • Odpowiedz
@soxn: Nie daj się Mirek, a Ci co piszą ze nie wygrasz, ze Orlen w rękach władzy itp powiem jedno - na was bat to mało niewolnicze imbecyle przyzwalające na szmacenie własnej osoby. Ha tfu
  • Odpowiedz
@PanBulibu: @godoto: żeby jeszcze nie wyszło że na zadzieraniu z Orlenem OP za jakiś czas zostanie znaleziony powieszony bez udziału osób trzecich ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ja np. ostatnio tankuję ON VERVA i mam dziwną obserwację że na zwyklackim ON z BP mój samochód spaliłby jakby mniej niż na cudnym paliwie z Orlenu. Może niedługo przestawię się na LOTOS dla porównania
  • Odpowiedz
@soxn: A tak swoją drogą, to Ty się dałeś naciągnąć że zapłaciłeś za to 3000zł?
Czy wszedłeś do warsztatu i powiedziałeś "cena nie gra roli, na mój koszt, dopiszcie sobie do rachunku własne daty urodzenia! Orlen będzie nam oddawał tą kasę w zębach!"? :)

Ewentualnie czy faktycznie trafił się warsztat który robił to 7h :)
  • Odpowiedz