Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowalem-verve-pb98-na-orlenie-w-renicach-kolo-mysliborza/

Dziś odebrałem auto. Finalnie wyszło od 5 do 6 litrów wody w zatankowanym do pełna aucie ~ 45L. Orlen ma 14 dni na odniesienie się do sprawy. Zastanawiam się czy zgłaszać na policję, może przyśpieszą sprawę.

#orlen #orlenuczy #januszebiznesu
soxn - Ciąg dalszy znaleziska https://www.wykop.pl/link/6244773/23-08-2021-zatankowal...

źródło: comment_1630305027xa2d2PP5m2Y2kTkSX1XY0k.jpg

Pobierz
  • 144
@RoastieRoast: Po pierwsze - ASO, bo auto na gwarancji. Po drugie - dostales za swoja robote paragonik?
Po trzecie - spuszczenie, plukanie, do tego jeszcze jak benzyna w dieslu to bym sie nie zdziwil jak uklad paliwowy zacznie zaraz nawalac..
No i jak by cos bylo nie tak za 50tys km, to pewnie zero gwarancji i baw sie dalej powiedza CI. Tu mirek ma nadal gwarancje i producent nie moze sie
@soxn nie bronie pisu, Ale pracowałem na orlenie i nie oskarżałbym od razu calego ORLENu. Przy dostawie paliwa do stacji zawsze pobierane są próbki- więc gdzieś powinni mieć opisane buteleczki. Ja bym stawiał albo na nieuczciwego ajenta ( chociaż nie wiem czy by mu się to opłacało ¯_(ツ)_/¯) albo na kierowców - dostawców paliwa - kiedyś nawet ze spuszczanien gazu kombinowali więc to nic nowego
@soxn: przede wszystkim skąd mazda wie ze to woda? robili badania laboratoryjne? pracuje w serwisie i jak zgłosiłem coś takiego do orlenu to mnie wyśmiali, "bo mechanik twierdzi że jest woda w paliwie" xD i tak się skonczyla batalia z orlenem.
@soxn: Do wszystkich ludzi myślących, ze Orlen dolewa wodę. Nikt by się do czegoś takiego nie posunął, zdarza się woda w zbiornikach ale z innej przyczyny. Mianowicie zbiorniki paliwa bywają nieszczelne, tzn podczas ulewy, burzy do zbiorników dostaje się woda i stąd bierze się wspomniana substancja. Co nie zmienia faktu, ze to chańba i czujniki wody w zbiornikach, serwisy itp powinny być sprawne. Trzymam kciuki Mirek
@PanBulibu: Co ty masz w głowie, że wszystko sprowadzasz do polityki? I to takiej w gimnazjalnym wydaniu.

Wiesz co się stanie? Orlen zerwie z właścicielem tej stacji umowę franczyzy i właściciel jak będzie miał szczęście to otworzy tam Pieprzyka, a jak pecha, to niedługo zamknie interes. Obajtek z Orlenem tłuką wystarczająco wielką kasę na legalnym obrocie paliwami.

Szkoda, że wcześniej ktoś tego nie napisał. Zamiast tego mamy bezbekowy wpis jakiegoś dzieciaka