Wpis z mikrobloga

Zgodnie z ostatnim sondażem KO ma aktualnie 26%, po połączeniu z Hołownią mają stabilne 43% plus wszystko z parti nieprzekraczających progu czyli Kukiz + PSL. To jest łącznie 47% co dzięki systemowi D'hondta daje Tuskowi większość konstytucyjną pozwalającą zdelegalizować PIS oraz wsadzić ich wszystkich do paki. Stąd taka panika u bolszewików ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #kukiz #tvpis
  • 88
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@taukuZielonka: @alteron: @PoIand: No XD

PiS bardzo by chciał wsadzić do paki takiego choćby Nowaka. Gość był zatrzymywany z taką pompą, TVP transmitowała to na bieżąco. Właściwie już wydała wyrok.

Problem w tym, że tak jak słynny już audyt rządów po-psl jakoś ucichł, tak i to ucichnie. Dlaczego? Bo tamten rząd nie #!$%@?ł grubych rzeczy.

W przeciwnienstwie do obecnego. I to będzie widać po ilości wyroków.
ziomek, przecież lewica różni się od pisu jedynie tym, że pisowcy to katoliccy socjaliści - a drudzy już nie.


@ted-kaczynsky: ale przecież ja to wiem. Ja na lewicę nie głosuję i gdy przyjdzie normalność życzę im jak najmniej głosów w wyborach. Co nie zmienia fakty, że i oni chętnie przyłączyliby się do KO w kwestii rozliczenia z PISem
@Maly_Jasio: jeśli KO będzie miało wystarczająco głosów, np. z Hołownią i z kimkolwiek tam innym, to wątpię, aby wzięliby ich pod swoje skrzydło — chociażby dlatego, że lewica wsparła pis w kilku ważnych głosowaniach; poza tym PO pomimo bycia partią centrową - to jednak nie ma zbyt wiele rzeczy wspólnego z ekskrementami biedronia czy zoidberga