Wpis z mikrobloga

Zgodnie z ostatnim sondażem KO ma aktualnie 26%, po połączeniu z Hołownią mają stabilne 43% plus wszystko z parti nieprzekraczających progu czyli Kukiz + PSL. To jest łącznie 47% co dzięki systemowi D'hondta daje Tuskowi większość konstytucyjną pozwalającą zdelegalizować PIS oraz wsadzić ich wszystkich do paki. Stąd taka panika u bolszewików ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #kukiz #tvpis
  • 88
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ted-kaczynsky: właśnie to odpisanie tysiąca złotych od podatku zlikwidował za swojej kadencji bo pamiętam jak koleżanki z pracy narzekały że nie pojadą na wakacje a zawsze z tego korzystali na ten cel
  • Odpowiedz
pozwalającą zdelegalizować PIS oraz wsadzić ich wszystkich do paki


@towinatuska: ale, że nikt nikogo nie pociągnie nigdy do odpowiedzialności to ty wiesz? Jednej babki to są wnuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak ci to wyszło?

O czymś nie wiem i będzie wspólna lista KO i Hołowni?

Bo 246 mandatów to średnio większość konstytucyjna


@chigcht: Opowi zapewne chodziło o wspólną listę. Tylko pytanie czy osoby, teraz popierające Hołownie zagłosowały by na taką koalicję.
  • Odpowiedz
@Shatter: Pisowskie metody to właśnie olewanie prawa i łamanie go na każdym kroku za co powinni odpowiedzieć karnie i każda władza przestrzegająca prawa ma obowiązek ich osądzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@taukuZielonka: Właśnie przez takich ludzi jak ty i wszyscy inni piszących "nic nikomu się nie stanie" dokładnie tak będzie. Spodziewacie się takiego obrotu spraw i nic nie zrobicie kiedy tak się stanie bo "pff wiedziałem!!". Samospełniająca się przepowiednia. Gdybyśmy wszyscy oczekiwali ukarania tych bandytów i głośno wyrażali te żądanie presja na nowej władzy mogłaby coś zmienić ale nie... Tacy życiowo "mądrzy" pożyteczni idioci utrzymują to status quo i zachęcają do
  • Odpowiedz
@towinatuska: Tak tak zawsze jedna druga partie ma rozliczać, tak bardzo nienawidzące się partie xd raz rządzi jedna raz druga a głupi Polacy wieża w nie naprzemiennie że, któraś zbawi Polskę xd #!$%@? ludzie weźcie użyjcie w końcu tego pustego łba i spalcie w #!$%@? ten cyrk na wiejskiej bo inaczej do końca życia będziecie ruchani no ale z tego co widzę to wam się to podoba.
  • Odpowiedz
@peppermor: Och misiaczku - zakladam, ze jestes jeszcze mlody i przepelniony nadzieja <3 To slodkie. Tez taki bylem :) Ale oczekiwanie od obecnych politykow, ze kogos rozlicza, oznacza, ze nie masz pojecia o polskiej polityce. Nie rozumiesz, ze te uklady zostaly ponadpartyjnie ustalone lata temu, a teraz jest odgrywany tylko teatrzyk dla takich ludzi jak Ty - zebys sie tak emocjonowal, jak sie teraz emocjonujesz.

Zacznij od tego filmu (zignoruj,
  • Odpowiedz
@QiZiW: Przypominam, że PO bez problemu osądziło skazało kilku czołowych pisowców z lat 2005-2007. Ułaskawił ich dopiero długopis. Teraz presja społeczna na trybunał stanu jest jeszcze większa niż wtedy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taukuZielonka: Sorry ale nie jesteś materiałem na rozmówcę więc nie będę z tobą rozmawiał. I nie nie jestem młody ale tak mam nadzieję że takie zgorzkniałe dziady czerpiące wiedzę o świecie z filmów naczelnego propagandysty przestaną kiedys zarażać innych swoją toksyczną osobowością.
  • Odpowiedz