Wpis z mikrobloga

Zgodnie z ostatnim sondażem KO ma aktualnie 26%, po połączeniu z Hołownią mają stabilne 43% plus wszystko z parti nieprzekraczających progu czyli Kukiz + PSL. To jest łącznie 47% co dzięki systemowi D'hondta daje Tuskowi większość konstytucyjną pozwalającą zdelegalizować PIS oraz wsadzić ich wszystkich do paki. Stąd taka panika u bolszewików ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #kukiz #tvpis
  • 88
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taukuZielonka: a tak w ogóle to mam wrażenie że to jednak ty gówno wiesz, siedzisz zamknięty w tej swojej bańce przekony że wiesz wszystko lepiej bo argumentum ad wiekum. Liczysz na to że nic się nie zmieni bo to zburzyloby twój wspaniały czarno-biały obraz świata
  • Odpowiedz
@peppermor: Ale to Ty rzucasz Ad Personam caly czas, nie znasz historii polityki polskiej i oczekujesz, ze politycy po obu stronach bede sie wzajemnie rozliczac xD I mowisz, ze ja mam zmadrzec i ja nic nie wiem xD Typie, nie jestes pierwszy z takimi przemysleniami, tylko inni juz maja wiedze, ze jest to naiwnosc.

siedzisz zamknięty w tej swojej bańce

zgorzkniałe dziady czerpiące wiedzę o świecie z filmów naczelnego propagandysty


Czy Ty widzisz jaki jestes
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@taukuZielonka: politycy chcą dobrze dla siebie, a wola ludu to wybory i możliwość protestowania i wyrażania sprzeciwu w przestrzeni publicznej których ty świadomie się zrzekasz. Co z wami konserwami nie tak że jakiekolwiek wspomnienie o tym że może by tak chociaż spróbować coś zmienić powoduje takie odruchy obronne? Mam patrzec na historię i co? To jakieś prawo precedensu? Czy nie jest znajomość historii jest nie po to żebyśmy nie powtarzali
  • Odpowiedz
@peppermor: ech, zal mi Ciebie, to Ci odpisze :)

Co z wami konserwami nie tak że jakiekolwiek wspomnienie o tym że może by tak chociaż spróbować coś zmienić powoduje takie odruchy obronne?


Co z wami lewakami jest, ze nie potraficie wyciagac wnioskow. Ile czasu protestowaliscie na temat aborcji? Pokaz mi efekty. Wiesz ile bylo podobnych prostestow? Spojrz na glupie zielsko - nie ma zadnego powodu, poza tym ze mafie im placa, zeby bylo nielegalne. A jednak jest - i Ty chcesz zeby Ci ludzie sie rozliczali?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taukuZielonka: chłopie ale problem polega na tym że obecna władza sra na protesty, brałem udział w protestach przeciwko ACTA i osiągnęliśmy oczekiwany efekt. Jaki wpływ na politykę ma Mentzen? O ile pamiętam nie załapał się do Sejmu. Jest w tej chwili memicznym komentatorem politycznym należącym do jednej z niszowych wewnętrznie sprzecznych partii. Ja znam historię polityki po 89 i wiem jak wyglądała i wiem jak nie chce żeby wyglądała. Przez
  • Odpowiedz
zdelegalizować PIS oraz wsadzić ich wszystkich do paki.


@towinatuska: Tak samo powsadzają do paki jak PiS powsadzał peowców i mafie vatowskie.

Będzie kontynuacja rezimu socjal-komuny, tyle, że pod bandera tęczakowską.

I o ile PiS straszy to PO będzie faktycznie skazywać ludzi i wsadzac do więzień za obrazę uczuć religijnych (jak to z resztą już robili jak rządzili).
  • Odpowiedz