Wpis z mikrobloga

Zakładamy nowy #biznes w #chiny. Tym razem musimy to zarejestrować bo to #gastronomia. Rejestracja przez apkę w telefonie, potem dosłownie 5 min w urzędzie i gotowe. Zadnych kas fiskalnych, itp represji. Podatki? Przecież jeszcze nic nie zarobiliśmy. Podatki to będziemy płacić jak nam obroty wejdą na poziom sześcio cyfrowy. I tak się tu żyje w tym komunistycznym reżimie.
#tosachiny #chiny #dzialalnoscgospodarcza #podatki #zus
LuckyStrike - Zakładamy nowy #biznes w #chiny. Tym razem musimy to zarejestrować bo t...

źródło: comment_16286622560vdoseSKEyvxOKaGnHIKC0.jpg

Pobierz
  • 220
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: Jaki piękny kraj. Spróbuj tylko coś nieprzychylnego napisać o lokalnym notablu to zobaczymy jak zaćwierkasz xDD Ludzie byle by zarobić są gotowi oddać podstawowe wolności. Wstyd
  • Odpowiedz
za grube wałki na państwowej posadzie kara śmierci z poprzedzona pokazowym procesem emitowanym w tv i zwieńczona publiczna egzekucją


@LuckyStrike: ehh rozmarzyłem się, zobaczyłem suskiego i sasina...
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Wiem wiem, to zwykły troll.

W sumie to szanuje za sukces jaki odniosłeś w tym kraju i fajnie czasem obejrzeć przetłumaczony materiał na polski, bo przecież nikt normalny tutaj nie ogląda chińskiej tv.

Zostajesz tam do końca życia, czy to taki przystanek?
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: mają swoją walutę, rząd i paszporty więc dla mnie to nie są Chiny Chiny bo mam przykładowo mam problem z pojechaniem tam na np. weekend. Ale wcale nie zmienia to faktu że mieszkają tam Chińczycy mówiący po chińsku.
  • Odpowiedz