Aktywne Wpisy

W końcu mi doszła suszarka borza i to nie w końcu tylko już bo w 5 dni z chin xD dałem za nią 56 zł, wysyłka gratis, cóż mogę rzec - na papierze wygląda tak samo jak Dyson, 1600 W, 110000 rpm, deklarowane temperatury suszenia jak w dysonie (mniej więcej bo różne generację miały inne - te są podobne jak w Supersonic 1gen). W zestawie koncentrator jeden (trochę wygląda jak drukowany 3d
źródło: 1000005831
Pobierz
obszarnik +32
Szkoda że twórcy tego profilu nie wiedzą że promowanie takich patologicznych osobowości jak ten drący cały czas ryja i znający się na wszystkim dziki trener może im co nieco zaszkodzić. Chyba że sami uważają to co krzyknie ten typ za prawdę objawioną.
#sct #patologiazmiasta #krakow
#sct #patologiazmiasta #krakow
źródło: Zrzut ekranu 2026-02-28 o 09.40.38
Pobierz




Ojciec jeździł na trasach międzynarodowych parę lat dla takiego dziadtransa, ale że mój stary to taki sam dziad jak ten właściciel, to się jakoś dogadywali. No i po 5 latach służby dla Janusza, Janusz wymyślił sobie, że mojego starego z roboty ceremonialnie wyrzuci, bo mu się coś zaczęło nie spinać kosztowo.
Starego zwolnił podczas L4 z powodu zapalenia płuc, korespondencyjnie, bez okresu wypowiedzenia, dyscyplinarnie, że stary się w pracy nie stawił czy coś tam. Ogólnie cyrk na kółkach, daty oczywiście wsteczne, wałek na wałku.
Stary w szoku, próbował się z gościem dogadać, żeby nie robił maniany, tylko normalnie mu złożył wypowiedzenie, zapłacił zaległe pieniądze i rozstajemy się w dobrych stosunkach. No, ale Januszowi do ucha podpowiadał tytaniczny Janusz senior, który powiedział, że mają iść w zaparte. No to mój stary za moją radą złożył sprawę do sądu pracy.
I najlepsze jest to, ze nawet na początku sędzia był bezstronny, chciał usłyszeć obie strony, to jak usłyszał jakie walki odchodziły, to stwierdził, że tu nawet nie ma z czym dyskutować. Najlepsze jest to, że Janusz myśli, że weźmie wszystkich na przeczekanie i nie będzie się stawiać w sądzie na rozprawach. Już się nie stawił na 3. Na następną dostanie eskortę policji i wyrok na przywrócenie do pracy za 2,5 roku, zapłatę zaległych pensji 2,5 roku wstecz + 6 miesięcy odprawy. Łącznie z ćwierć melona xD a że chłop od pługa oderwany, to nie podumał żeby uciekać z majątkiem na jakieś inne spółki, to będzie z czego ściągać.
A trzeba się było dogadać z moim od początku na zaległą pensję i miesiąc wypowiedzenia. Skończyłoby się na 25k.
Taki wasz obraz uciemiężeni przedsiębiorcy.
@kubas_782: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez moderatora
@rosoz: ciekawe w jakis sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°) zanim spółka może ogłosić upadłość jest sporo warunków do spełnienia, między innymi takich że już nie ma sie kasy na bieżącą działalność, ale i takim przypadku przyjdzie Pan Komornik i zajmie sprzęty na poczet kredytów i wypłat. A wypłaty mają pierwszeństwo. Słowem,