Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@97przemo97:
nie dziwne ze ktoś nie wierzy ze jesteś natural bo tak naprawdę mało ludzi dojdzie do takiej formy. Znam ludzi na bombie co nigdy nie będą tak wyglądać. Z jednej strony dużo poświęcenia, z drugiej nie oszukujmy się, ale geny masz zajebiste do tego. Zawsze pewnie chudy byłeś..

Kierwa aż mnie korci żeby dietę utrzymać i się wreszcie dociąć, tylko stary justem i już jakoś organizm #!$%@? wodę trzyma.

Patrzysz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@cergia: on po prostu pewnie nigdy nie był gruby jak ja. Tacy ludzie nie muszę nic zrzucać, wystarczy dobra dieta i ciężki trening.

Jest też tak że im więcej mięśni, większy piec tym większe spalanie kcal. Tak samo - z czasem i treningiem możesz użyć więcej jednostek motorycznych w mięśniach..

Kwestia genów - taki wygląd bez cardio.
@97przemo97: forma zajebista i widać ze gen do kulturystyki jest ale zdjęcie też robi robote. Ja już dawno wyleczyłem się z jarania się sylwetką na zdjęciach bo w większości przypadków jak się potem widzi takiego ziomeczka w rl to ma się wrażenie że to nie ten chłop. Żeby w rl wyglądać na #!$%@? to trzeba 190-200cm wzrostu i 140kg. Wtedy to faktycznie robi wrażenie na żywo.
@Sarza01:

nie dziwne ze ktoś nie wierzy ze jesteś natural bo tak naprawdę mało ludzi dojdzie do takiej formy. Znam ludzi na bombie co nigdy nie będą tak wyglądać. Z jednej strony dużo poświęcenia, z drugiej nie oszukujmy się, ale geny masz zajebiste do tego. Zawsze pewnie chudy byłeś..Kierwa aż mnie korci żeby dietę utrzymać i się wreszcie dociąć, tylko stary justem i już jakoś organizm #!$%@? wodę trzyma.Patrzysz na sól?