Wpis z mikrobloga

@Miguelos: beka do teraz że ludzie serio brali te informacje zawarte w książce na serio. Chyba że tym babom chodziło tylko o wzbudzenie małej sensacji to im się udało.
  • Odpowiedz
@Miguelos

Głupie bździągwy spotkały się z negatywnym odzewem wykopków

Głupie bździągwy spotkały się z brakiem odzewu wykopków


Wyobraź sobie, że jesteś jakimś lewusem, przygłupem, blogerem albo produkujesz jakieś tam media i spróbuj wybrać potencjalnie bardziej medialną sytuację. Raz przypadkiem dostały uwagę, ale chyba już starczy
  • Odpowiedz
@Miguelos: myślałem, że jak potłucze się butelkę to sprząta się szkło i rozlaną ciecz, a nie robi zdjęcie.
Ale widocznie to ja jestem #!$%@?ęty.
  • Odpowiedz
@Kamero: dostałem skierowanie na badanie pod kontem adhd, kilka testów wywiad psychologa itd. Diagnoza adhd. Z ciekawości wlazłem na grupy ludzi z adhd xD a tam tak jak #!$%@?, każde #!$%@? usprawiedliwiane adhd. Podawanie sobie psychiatrów którzy “bez problemu” diagnozują. Niektórzy zrobili sobie z tego jakąś swoją osobowość.
  • Odpowiedz
@Miguelos: Stary, ale się zes*ałeś o nie wiadomo co. Tak jakbyś Ty nigdy nic głupiego nie odwalił. Różnica jest taka, że Ty się do tego nie przyznasz, bo masz kija w d*pie, a autorka nie ma z tym problemu i pokazuje duży dystans do siebie.
  • Odpowiedz
@IksdeHeheh: z drugiej strony trafisz na lekarza który wiedzę ma sprzed 40 lat i będzie ci wmawiać, że jak jesteś dorosły to ADHD nie możesz mieć. Ale z tym usprawiedliwianiem wszystkiego ADHD to się zgodzę, że ta grupa pod tym względem to rak.
  • Odpowiedz
@Oczymbytu pierwsza była dysleksja, ale szybko się znudziła, potem depresja, ale ile można ją mieć w świecie influ, potem spektrum, ale faktycznie zaczęli się pojawiać ludzie ze spektrum i temat się przejadł i teraz ADHD. ADHD jest spox bo można każde #!$%@? tłumaczyć i nawet się nie wysilać.
  • Odpowiedz