Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi czy po 25 roku życia też się wam tak nie chce szukać dziewczyny? Dla mnie mogłyby i nie istnieć. Zapewne niektórzy albo i większość tutaj się żali że nie ma #rozowypasek bo wcale nie szuka. Ja przynajmniej wcale nie szukam i nie mam do nikogo pretensji.

Cieszcie się z tej samotności. Zaoszczędziliście:
- czas
- pieniądze
- toksyczne kłótnie
- utrzymanie dziecka (kredyt z którego nic nie ma)
- ograniczona wolność

Plusy? Czasami seks. I to jest coś pięknego? Może owszem przed 25 roku życia ale tego to nie wiem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Natomiast teraz gdy mam 30 lat wiem, że to jest całkowicie nieopłacalne.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c68976513ce000a3ada3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 177
  • Odpowiedz
@an0nisnanana: >Oho, dupka różowego paska zabolała od prawdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego powtórzę - mógłbym kochać i być empatycznym dla 1/10, co nie znaczy, że byłbym w stanie pożądać. U tych, które dupka boli wygląda to tak, że to pożądanie warunkuje ich dobrotliwość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ze ja niby jestem różowym paskiem czy co? XD
Stary jestem facetem przed 30' XD i to do tego zatwardziałym blackpillowcem XD

No chodzi mi o to, że "miłość bezwarunkowa" to istnieje tylko do swoich dzieci, lub zwierząt, a nie do do jakby nie patrzeć do obcej osoby XD
  • Odpowiedz
@an0nisnanana: ale ja ciebie nie zgłosiłem, bo rozumiem twój punkt widzenia, chociaż nie do końca się z nim zgadzam XD

Ludzie łączą się ze względu na podobne doświadczenia i osiągane dzięki temu zozumienie.


Jeśli spełnia się warunek if (facet = chad) to tak, a jak nie, to można sobie wsadzić
  • Odpowiedz
@an0nisnanana:

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie
  • Odpowiedz
@Reaamu nie trzeba nienawidzić kobiet, by dojść do stwierdzenia, że oprócz seksu to nic nie oferują facetowi, także no sorry ale rzeczywistości nie oszukasz, lecz możesz się z nią tylko pogodzić ¯\(ツ)/¯


@Badly: Mowiles juz swojej matce, ze poza #!$%@? nie ma nic do zaoferowania twojemu ojcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No i gitara ziomuś, mam tak samo, w tym roku wybił czarodziej i jakoś wcale mi z tego powodu nie jest smutno. Szczególnie gdy mam teraz styczność ze znajomymi co mają już żony i dzieci. Owszem, są szczęśliwe rodziny, ale 70% z nich ciągle na coś narzeka, a to brak czasu, kłótnie o byle gówno, to za mało kasy itd. A ja? A ja jestem wolny i robię co
  • Odpowiedz
@Glimpse0fTheFuture: no właśnie o tym mówię, 90-95% facetów w wieku 30 lat to fizyczne wraki. Pod względem atrakcyjności też. Co im z tych 15k jak mają #!$%@? zakola, brzuchy, łysinę. Nie każdy ma zajebiste geny do włosów, nie każdy ma możliwość zarabiac dobra kasę i jednocześnie #!$%@?ć 4 razy w tygodniu na siłkę. Dlatego ci co po 30 mają szczyt to jest bardzo wąska grupa. Nie można więc generalizować, że
  • Odpowiedz
Pogodzony: Mi się w sumie szukać aka bawić się w pajacerkę czyli zagadywać, zapraszać, biegać za nią, płacić za nią etc nigdy nie chciało. Już mając 14 lat uznałem to za idiotyczne, prymitywne czynności pro forma i to olałem. Doskwierał długo brak seksu ale to rozwiązałem za pomocą roksy. Teraz jako 33 latek nawet sobie już nie wyobrażam bycia w związku.

Pewnie jakbym miał okazję na związek to bym może i
  • Odpowiedz