Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi czy po 25 roku życia też się wam tak nie chce szukać dziewczyny? Dla mnie mogłyby i nie istnieć. Zapewne niektórzy albo i większość tutaj się żali że nie ma #rozowypasek bo wcale nie szuka. Ja przynajmniej wcale nie szukam i nie mam do nikogo pretensji.

Cieszcie się z tej samotności. Zaoszczędziliście:
- czas
- pieniądze
- toksyczne kłótnie
- utrzymanie dziecka (kredyt z którego nic nie ma)
- ograniczona wolność

Plusy? Czasami seks. I to jest coś pięknego? Może owszem przed 25 roku życia ale tego to nie wiem. Nigdy nie miałem dziewczyny. Natomiast teraz gdy mam 30 lat wiem, że to jest całkowicie nieopłacalne.

#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c68976513ce000a3ada3d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 177
@an0nisnanana: >Oho, dupka różowego paska zabolała od prawdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego powtórzę - mógłbym kochać i być empatycznym dla 1/10, co nie znaczy, że byłbym w stanie pożądać. U tych, które dupka boli wygląda to tak, że to pożądanie warunkuje ich dobrotliwość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale ze ja niby jestem różowym paskiem czy co? XD
Stary jestem facetem przed 30'
Ale ze ja niby jestem różowym paskiem czy co?


@Zly_CzlowiekXD: Ktoś mi zgłosił komentarz do moderacji, nie bardzo rozumiem za co został usunięty, chyba za prawdę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że "miłość bezwarunkowa" to istnieje tylko do swoich dzieci


Też nie.

nie patrzeć do obcej osoby


Ludzie łączą się ze względu na podobne doświadczenia i osiągane dzięki temu zozumienie.

Wg dzisiejszych czasów miłość = pożądanie - a
@an0nisnanana: ale ja ciebie nie zgłosiłem, bo rozumiem twój punkt widzenia, chociaż nie do końca się z nim zgadzam XD

Ludzie łączą się ze względu na podobne doświadczenia i osiągane dzięki temu zozumienie.


Jeśli spełnia się warunek if (facet = chad) to tak, a jak nie, to można sobie wsadzić doświadczenia.

kobietom się w głowach poprzewracało, bo OPRÓCZ wyglądu to MA MIEĆ JESZCZE CHARAKTER I HAJS! A nie daj borze że
@Zly_CzlowiekXD:

Jeśli spełnia się warunek if (facet = chad) to tak, a jak nie, to można sobie wsadzić doświadczenia.


Ja nie o tym, a poza tym nie istnieją wartości bezwględne.

bo zasady gry ich nie obowiązują, jeśli ludzie sami się narzucają to dlaczego mają nie korzystać


Nie określa się tego co "należy", przez opisanie tego, co "jest". Zasady trzeba wymuszać, pierwszym krokiem jest tępienie głupich dzid. Dlatego nie ma żadnego usprawiedliwienia
@an0nisnanana:

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz
@Reaamu nie trzeba nienawidzić kobiet, by dojść do stwierdzenia, że oprócz seksu to nic nie oferują facetowi, także no sorry ale rzeczywistości nie oszukasz, lecz możesz się z nią tylko pogodzić ¯\(ツ)/¯


@Badly: Mowiles juz swojej matce, ze poza #!$%@? nie ma nic do zaoferowania twojemu ojcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: No i gitara ziomuś, mam tak samo, w tym roku wybił czarodziej i jakoś wcale mi z tego powodu nie jest smutno. Szczególnie gdy mam teraz styczność ze znajomymi co mają już żony i dzieci. Owszem, są szczęśliwe rodziny, ale 70% z nich ciągle na coś narzeka, a to brak czasu, kłótnie o byle gówno, to za mało kasy itd. A ja? A ja jestem wolny i robię co chce
@Glimpse0fTheFuture: no właśnie o tym mówię, 90-95% facetów w wieku 30 lat to fizyczne wraki. Pod względem atrakcyjności też. Co im z tych 15k jak mają #!$%@? zakola, brzuchy, łysinę. Nie każdy ma zajebiste geny do włosów, nie każdy ma możliwość zarabiac dobra kasę i jednocześnie #!$%@?ć 4 razy w tygodniu na siłkę. Dlatego ci co po 30 mają szczyt to jest bardzo wąska grupa. Nie można więc generalizować, że dla
Pogodzony: Mi się w sumie szukać aka bawić się w pajacerkę czyli zagadywać, zapraszać, biegać za nią, płacić za nią etc nigdy nie chciało. Już mając 14 lat uznałem to za idiotyczne, prymitywne czynności pro forma i to olałem. Doskwierał długo brak seksu ale to rozwiązałem za pomocą roksy. Teraz jako 33 latek nawet sobie już nie wyobrażam bycia w związku.

Pewnie jakbym miał okazję na związek to bym może i