Wpis z mikrobloga

Jest sobota, w Lidlu już byłem, więc pozostaje zrobić #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś będą dwie nagrody, które zgarnie jeden szczęśliwiec! Po pierwsze primo: książeczka o wartości niemal 50 zł: Pershing. Król życia (autorami są: Filip Czerwiński i Piotr Szatkowski)

Po drugo: kod do Pyszne.pl o wartości 20 zł (minimalna kwota zamówienia 25 zł)

O książce:


Zasady rozdajo:
– Klikacie plusik
– Jeśli macie ochotę i czytacie mojego bloga, możecie też oddać na mnie głos w Gali Twórców. Będę szalenie wdzięczny!
– Zaglądacie do artykułu o tym, jak dorobić sobie szybko 15 eurasów online, a potem...
– ...odpowiadacie na pytanie: jakie blogi (finansowe i nie tylko) śledzicie i dlaczego czytacie akurat te?

#jakdorobicrozdaje

#pysznepl #pyszne #jedzzwykopem #ksiazki #czytajzwykopem #mafia #pershing #czytajzwykopem
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
JakDorobiccom - Jest sobota, w Lidlu już byłem, więc pozostaje zrobić #rozdajo ( ͡° ͜...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JakDorobic_com: Kiedyś czytywałem i10 (idziesiec.PL) za ogromny dar pisania głupot.
Zaglądałem na „jak oszczędzać pieniądze”, ale autor bardzo zraził mnie do siebie jednym wpisem i jakoś poczułem niesmak. Z osoby zaradnej i oszczędnej, zmienił się w moich oczach na gościa z wężem w kieszeni.

Obecnie niestety zaraz więcej blogerów przechodzi na YouTube. Ja jestem fanem tekstu pisanego, nienawidzę oglądać materiału wideo (szczególnie gdy zaczyna się od „zostawcie łapkę w górę,
  • Odpowiedz