Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że #ukraina popsuje nam zabawę #gielda. Małpa się w----i i zruci jakiś mały taktyczny atom. Może to zrobić zgodnie z doktryną. Idealny to byłby zapalnik do spadków po bull trapie.

Zgodnie z obecnie obowiązującą doktryną Rosja może użyć broni atomowej nawet jeśli jej przeciwnik stosuje tylko b--ń konwencjonalną - może się to jednak stać tylko w sytuacji, gdy zagrożona jest suwerenność lub integralność terytorialna Rosji.
- Rzeczpospolita
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gensek Generalnie nie wierzę w atomówkę ale rzeczywiście nie można przekreślać. W sumie sam się złapałem na tym patrząc na ceny dzisiaj, że kurde, dokupiłby, wracamy zaraz na ath. I to mi zaświeciło lampkę że pewnie nie wracamy.
  • Odpowiedz
@Gensek: Nie będzie grzyba bo gdyby było takie ryzyko to Ukraińcy by się nie zapuścili do ruskich. Dowodzący zapewne wiedza więcej niż mirki z wykopu i podjęli takie działania. Co prawda więcej z tym szumu niż pożytku ale zawsze coś
  • Odpowiedz
Ale może oni zakładają że ruscy są bardziej racjonalni niż rzeczywiście są.


@Gensek: tu nie chodzi o założenia, tu chodzi o gruby intel. Poza tym atom to jest sprawa za duża nawet na mentalność tych mongoloidów.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie ż tym razem jest inaczej.


@Gensek: A czym to się różni od wcześniejszych wypadów na Szebekino i w briańskim? Niczym, najwyżej długością pobytu.

IMHO cel jest prosty - opanować kawałek Rosji i w c--j upokorzyć ich w czasie ewentualnych negocjacji nt. zawieszenia broni.
  • Odpowiedz