Wpis z mikrobloga

@mati1990: logiczne ze kumplowi napiszesz więcej mocniej dosadniej i szczerzej wiec p-----l ludzi co pisza ze toxic jestes. Wiekszosc to beciaki wiec tak to sie konczy, wiem bo samych tak sie kilku o------o. Te glupie rozowe co p------a "hehe takom sobie znalazles to masz" a prawda jest taka ze kazda z was jest w jakis sposob p----------a i zalezy w jaki sposob jej na tobie zalezy i jak bardzo dasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mati1990: coraz wieksze mam przekonanie ze pedalarze maja cos nie tak z glowa xD

@T__S: oczywiście że mają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedna z najgorszych grup społecznych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Amishia: Witamy na wykopie w 2021: masz dziecko? Jesteś cuckiem, beciakiem, pantoflem i madkom bo.. Bo.. Bo tak!
Sam zamierzam być raczej childfree ale nie chcę mieć nic wspólnego z ich społecznością. Banda toksycznych wypierdków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@albert107: Dla takich jak ty każde poświęcenie czasu rodzinie to bycie pantoflem xD C---a zna życie danej osoby ale uuuuu pantofel bo nie chce wyjść ze mną na pifko i rowerek uuuuu. Gorzej niż laska z borderem jak ktoś wyżej pisał.
  • Odpowiedz
@L3gion
@lolo1
No jak od ślubu kolega odłożył szosę to chyba nie jest "jakiekolwiek poświęcenie" tylko całkowite odstawienie. Czyli typowy pantoflowy dramat, zero szacunku. Całe szczęście nie mam takich kolegów :)
  • Odpowiedz