Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@L3gion: dokładnie. Ty chcesz być childfree - jest to spoko.
Ktoś chce mieć dzieciaka/ki teraz/za 5 lat - to też jest spoko.
  • Odpowiedz
@mati1990: Po co sie szybko pchac, chlopie ty jestes jakis niepowazny. Uwazasz ze pedalowanie na rowerku z kumplami jest wazniejsze niz jego rodzina i zona, do tego chcesz jeszcze mu mowic kiedy ma dzieci robic? Toksyczny jestes, wszyscy tutaj mamy racje.
  • Odpowiedz
@mati1990: Co innego jeśli serio sam tak uważa, że zmieniły się mu priorytety a co innego jeśli baba go do tego zmusiła. Sadzę, że to drugie po tym zdaniu, że kiedyś jeszcze będzie jeździł xD. Naiwniaczek. Żadnej pasji czy hobby nie oddałbym przez widzimisię babsztyla.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak myślicie co wybierze przeciętny statystyczny Polak?
Opcja nr. 1: zarobek 3000 zł netto chleb 3 zł paliwo 4 zł.

Opcja nr. 2: zarobek 3500 netto chleb 4.50 zł paliwo 6 zł i reszta produktów proporcjonalnie droższa.

Proszę o opinię bo z tego co widzę i słyszę to jestem załamany.
  • Odpowiedz
W moim przypadku wolny czas wolę spędzić z żoną. Z nią też mogę wszystko porobić. To nie jest tak że masz żonę to nagle nie wychodzisz ze znajomymi bo ona ci tego zabrania. W życiu pojawia się taki czas że masz inne priorytety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Xts7: moim zdaniem wyrzygał swoją frustrację na chłopa, który się ożenił i woli spędzać czas z kimś innym niż z OPem. I to słabe rozliczanie czasu, ta nieco buracka pewność wypowiedzi, że NA PEWNO jak się dzieci pojawią, to nic innego nie będzie robił tylko siedział z nimi non stop.

Mnie osobiście to akurat razi i jak ostatnio mi znajomymi podobnymi tekstami rzucał, to po prostu przestałam rozmawiać, bo tacy
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Toksyczny? Toksyczny to jest adresat tej wiadomości. Bycie odrzuconym przez kumpla, bo znalazł sobie cipę jest cholernie przykre. Czasem relacja jest tak bliska, że za drugą osobą skoczyłoby się w ogień, a ktoś poczuje woń śledzia i o Tobie zapomina.

Sam mam tak, że najlepszy przyjaciel znalazł sobie dziewczynę, później stała się narzeczoną, wzięli ślub, wzięli psa ze schroniska, urodziło im się niedawno dziecko i z każdym następnym etapem
  • Odpowiedz
@mati1990 w zasadzie jak to dobry cumpel to nic zlego nie napisales ale widze tu juz stwierdzenia ze jestes toksycznym prowadzacym monologi typkiem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wg. Niektorych rezygnacja z pasji na rzecz produkcji kaszojadow to oznaka dojrzalosci. Tak poniekad gdzies gleboko w moim sercu kryje sie zlosliwa radosc ze naszd spoleczenstwo to idioci. Oni mysla ze jest jedna sluszna droga (bmw e3, hipoteka, kaszojady, wakacje
  • Odpowiedz
@albert107: To mówisz teraz o skrajnych przypadkach. Ja mówię o tym, że nie powinno się oczekiwać, że jak ktoś znajdzie sobie dziewczynę/ożeni się - to będzie miał tyle samo czasu dla Ciebie co wcześniej.
  • Odpowiedz
@albert107: Ty ale gosciu im cale zycie juz opisal bo mu sie cos wydaje. Moze pan mlody woli teraz posiecac 100% czasu zonie, moze z czasem wyrobia sobie jakis zrowy balans. Nawet jezeli nie i cos sie posypie to dalej jest ich prywatna sprawa a nie powod do wysrywow bo OP nie ma z kim pedalowac.
  • Odpowiedz