Wpis z mikrobloga

@mati1990: Miałem to samo z kumplem samochodziarzem, znalazł dziewczynę która zabroniła mu się spotykać z kumplami (w tym ze mną, a znaliśmy się dobre 6 lat), tak to jest z pantoflarzami.
  • Odpowiedz
@lolo1: a będzie inaczej? za każdym razem tak to wygląda. to już 2 kumpel do roweru odszedł w taki sposób. I po kilku latach sprzedal rower za połowę bo łóżeczko dla gówniaka było ważniejsze. i znam sporo osób z klubów rowerowych co tak skończyło.
  • Odpowiedz
  • 380
@mati1990 no to chyba normalne, że dziecko i łóżeczko ważniejsze? Już widzę jak Ty byś był po latach szczęśliwy słysząc, że spałeś w barłogu czy podartych przymałych ciuchach, bo stary musiał kupić sobie szpej do hobby, bo ważniejszy
  • Odpowiedz
@frow: wegetowałem 4 lata bez roweru, nope nigdy więcej. Dochodziłem do 140kg żywej wagi ( ͡° ʖ̯ ͡°)... Jakby nie rower to dawno na zawał bym zszedł.
  • Odpowiedz
@frow: @wykolejony: ej są tacy co im sie w życiu udało połączyć obie rzeczy, najpierw zwiedzali świat we dwoje teraz w troje i nie mają problemu z kilkuletnim dzieckiem jechać na tydzień na szosach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@mati1990: bo większość facetów to beciaki i spermiarze. Ilu takich w związkach co już nie wyjdzie na miasto ze znajomymi, czy nie ma czasu się spotkać czy coś porobić bo różowa/żona powiedziała, że ma nie iść xD

Ja może dlatego nigdy partnerki nie będę miał bo 3 ostatnie które próbowały mi powiedzieć co mam, a czego nie mam robić były spakowane i wystawione za drzwi w ten sam dzień.

Teraz mam chłopaka i jest luz. Czasem zniknę ja na jakiś czas, czasem jego nie ma 2 tyg bo swietrdzil, że pojedzie ze znajomymi w góry i jest luz. No ale większość facetów dla cipy zrobi wszystko. Nawet pozbędzie się wolności
  • Odpowiedz