Wpis z mikrobloga

@ssauczo_pauczo może i tak, wiadomo że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Mi tam się podoba, że np. jak mi szyba zaparuje, to kręcę wszystkie pokrętła w prawo na full i nie muszę macać guzików ani odrywać wzroku od drogi. Nie będę płakał zmieniając samochód na nowszy w którym tego nie będzie, niemniej jednak to było dobre rozwiązanie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@toporro:

Fizyczne przyciski ma się opanowane na tyle, że nie trzeba patrzeć na nie prowadząc samochód.


A to jest akurat bzdura. Weź się przejdź po znajomych i niech w trakcie jazdy postęrują klimą, jakimś przełączeniem radia czy cokolwiek. Generalnie ludzie są w stanie bez patrzenia podglosnic czy przyciszyc radio i tyle. Do reszty i tak oderwą wzrok nawet mając przyciski.
A spojrzenie na przycisk i na opcję na ekranie trwa tyle
@SZajbuS97 odziwo przeniesienie panelu do sterowania szybami na drzwi to ponoć koszt projektowy na ok milion euro czy jakoś tak. Dlatego dziś każde budżetowe auto ma je na konsoli centralnej.
@ssauczo_pauczo: 8x w górę od czego? bo jak mam na pokrętle wystający element, to 22st jest aktualnie dokładnie na 12, 21st mam 2 kliknięcia w lewo. nawiew na szybę i nogi jest przedostatni na pokrętle kierunku.

no te przełączniki są wygodne dla palców, więc to zdecydowanie lepsze niż ekran, ale niestety nie można przez dotyk sprawdzić co jest aktualnie ustawione.
@SZajbuS97
Elektryczne szyby w konsoli srodkowej czy obok skrzyni byly dlatego,ze... Byly tansze w produkcji niz te przy drzwiach.

A kojarzysz takie obok fotela kierowcy,byly takie w starszych hondach np
@ssauczo_pauczo: Też się zdziwiłem ostatnio. Jechałem Toyotką C-HR i sterowanie klimą było ultra intuicyjne. Jakiś czas wcześniej leciałem Yariską hybrydową z Panka i tam mam wrażenie że już tak intuicyjnie nie było.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eloar: ja #!$%@?, ale masz problemy xD jak ci pizga to dajesz w górę dużo razy, jak tylko lekko chłodno to mało razy. Serio już wymyślasz, jak nie możesz oderwać wzroku od jezdni na 0.3 sek to pewnie też nie powinieneś dotykać kontrolek, no #!$%@? wygodne macanie wajchy żeby ogarnąć jakie masz ustawienia.