Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładanej bańce, a potem wchodzicie na wykop i macie wrażenie, że trafiliście do jakiegoś obsranego zwierzyńca pełnego dzikich małp? xD

Co nie wejdę na mirkoblog to:
- kurła geje się szturają, anal, kał, krew,
- hehe czarny murzyn gra z białymi w piłkę,
- patrzcie p0lka kupiła wibrator! Ona uprawia seks, a jak ja kupie gumową szparę to na mnie pluje,
- słuchajcie nie szczepcie się koronawirusem, bo kiedyś mój pies szczepił się dupom z innym i potem zdech
- patrzcie gruby Lempart chce, żeby p0lki mogły się r00chać, a na mnie nawet nie spojrzą,
- Trump wygrał wybory, oszukali nas
- ja wolno obrażać ciebie ty nie wolno obrażać moja religia
- słuchajcie zachód już nie istnieje, w Albanii i Kosowie jest bezpieczniej, a na Białorusi jest więcej wolności gospodarczej,

Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.

#neuropa #4konserwy #przemyslenia
Pobierz ZaplutyKarzelReakcji - Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładane...
źródło: comment_1626769044C1JYGdg25nDysuI8BCf4Bw.jpg
  • 97
@ZaplutyKarzelReakcji: przecież ten portal jest żenujący XD tutaj poza durnym gownem akurat które jest miłe widziane w internecie masz rozłożona plansze i pionki o nazwie lewaki i prawaki gdzie dziennie toczą bitwy o losy świata, gdzie starają sie udowodnić, ze to jeden, albo drugi ma racje, a co najlepsze oni to traktują poważnie i dla nich serio świat tak wyglada XD
@ZaplutyKarzelReakcji ojj tak byczq +1. Kiedyś jeszcze można było uraczyć jakieś ciekawe wiadomości czy dużą ilość fajnych memesków, a teraz non stop przewija się polityką, LGBT, koronawirus. Do porzygu z tym wszystkim( ͡° ʖ̯ ͡°)
@arkadikuss: Twój problem polega na tym, że na siłę wciskasz wszędzie ten symetryzm (bo to nie jest żaden centrum tylko naciągane tworzenie sztucznej symetrii), bo Ci się wydaje że to przepis na sukces m taki aksjomat który mówi, że w żadnej sprawie nie wolno mieć żadnego zdania.
Prawacki homofob: nie chcemy w Polsce gejostwa *bredzi o ideologii LGBT*
Liberał: nie powinniśmy dyskryminować homoseksualistów.
Arkadikuss: ale dwa debile, literalnie to samo tylko
Co nie wejdę na mirkoblog to:

- kurła geje się szturają, anal, kał, krew,

- hehe czarny murzyn gra z białymi w piłkę,

- patrzcie p0lka kupiła wibrator! Ona uprawia seks, a jak ja kupie gumową szparę to na mnie pluje,

- słuchajcie nie szczepcie się koronawirusem, bo kiedyś mój pies szczepił się dupom z innym i potem zdech

- patrzcie gruby Lempart chce, żeby p0lki mogły się r00chać, a na mnie
Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.


@ZaplutyKarzelReakcji: Ok. 30% swojego czasu spędzam w miejscu, w którym wodę jestem zmuszony donosić wiadrami, srać w sławojce i nasłuchiwać wilków, a i tak mam tu więcej cywilizacji niż na głównej wykopu ¯\_(ツ)_/¯
@ZaplutyKarzelReakcji: budda poskąpił ci rozumu. Te wszystkie denerwujące cie rzeczy nie biorą się z sufitu jeno są reakcją na postępującą degrengoladę. Oto dziś można powiedzieć np. że Black Lives Matters i wszystko jest cacy, ale gdy napiszesz White Lives Matters to wtedy jest rasizm. Jak na normalnego człowieka nie powiesz, że jest CIS to wtedy jesteś homofobem bo jako to, normalny, a geje, transy oraz inne baśniowe stwory nie są? XD
@Tymajster:

@arkadikuss: Twój problem polega na tym, że na siłę wciskasz wszędzie ten symetryzm (bo to nie jest żaden centrum tylko naciągane tworzenie sztucznej symetrii), bo Ci się wydaje że to przepis na sukces m taki aksjomat który mówi, że w żadnej sprawie nie wolno mieć żadnego zdania.
Prawacki homofob: nie chcemy w Polsce gejostwa bredzi o ideologii LGBT
Liberał: nie powinniśmy dyskryminować homoseksualistów.
Arkadikuss: ale dwa debile, literalnie to samo