Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładanej bańce, a potem wchodzicie na wykop i macie wrażenie, że trafiliście do jakiegoś obsranego zwierzyńca pełnego dzikich małp? xD

Co nie wejdę na mirkoblog to:
- kurła geje się szturają, anal, kał, krew,
- hehe czarny murzyn gra z białymi w piłkę,
- patrzcie p0lka kupiła wibrator! Ona uprawia seks, a jak ja kupie gumową szparę to na mnie pluje,
- słuchajcie nie szczepcie się koronawirusem, bo kiedyś mój pies szczepił się dupom z innym i potem zdech
- patrzcie gruby Lempart chce, żeby p0lki mogły się r00chać, a na mnie nawet nie spojrzą,
- Trump wygrał wybory, oszukali nas
- ja wolno obrażać ciebie ty nie wolno obrażać moja religia
- słuchajcie zachód już nie istnieje, w Albanii i Kosowie jest bezpieczniej, a na Białorusi jest więcej wolności gospodarczej,

Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.

#neuropa #4konserwy #przemyslenia
ZaplutyKarzelReakcji - Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładane...

źródło: comment_1626769044C1JYGdg25nDysuI8BCf4Bw.jpg

Pobierz
  • 97
@ZaplutyKarzelReakcji: dlatego żeby nie zwariować coraz rzadziej tu zaglądam. Mikroblog jeszcze ujdzie, ale główna to już **uj, dupa i kamieni kupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemal codziennie z płomieniem wchodzi jakieś znalezisko z "rewelacjami" antyszczepionkowymi, w innym znalezisku wykopki z pełną powagą będą cię przekonywać że geje mają równe prawa z hetero, bo "hehe też mogą wziąć ślub z kobitą", ponadto lewackie korporacje prześladują polskich patriotów, bo