Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładanej bańce, a potem wchodzicie na wykop i macie wrażenie, że trafiliście do jakiegoś obsranego zwierzyńca pełnego dzikich małp? xD

Co nie wejdę na mirkoblog to:
- kurła geje się szturają, anal, kał, krew,
- hehe czarny murzyn gra z białymi w piłkę,
- patrzcie p0lka kupiła wibrator! Ona uprawia seks, a jak ja kupie gumową szparę to na mnie pluje,
- słuchajcie nie szczepcie się koronawirusem, bo kiedyś mój pies szczepił się dupom z innym i potem zdech
- patrzcie gruby Lempart chce, żeby p0lki mogły się r00chać, a na mnie nawet nie spojrzą,
- Trump wygrał wybory, oszukali nas
- ja wolno obrażać ciebie ty nie wolno obrażać moja religia
- słuchajcie zachód już nie istnieje, w Albanii i Kosowie jest bezpieczniej, a na Białorusi jest więcej wolności gospodarczej,

Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.

#neuropa #4konserwy #przemyslenia
ZaplutyKarzelReakcji - Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładane...

źródło: comment_1626769044C1JYGdg25nDysuI8BCf4Bw.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji dla takich jak ty centryzm jest zawsze zły, bo ktoś raczy widzieć debilizny twojej (i drugiej) strony. Najbardziej śmieszą mnie takie jednostki, które nie widzą wad u siebie. Bo widzisz - ja z kolei widzę wysrywy twojej lewicy jak i ich prawicy i obie strony są siebie warte. I teraz dalej rób fikołki xD
  • Odpowiedz
@arkadikuss: Srakiej lewicy, bo centrysta to jestem ja a nie ty. Jakbys przejrzał moja aktywność to widziałbyś, ze nie jestem fanatycznym zwolennikiem żadnej strony.

Natomiast jak masz takich niecywilizowanych dzikusów z prawej strony i przegrywow, którzy nadają się tylko do życia w lasie albo do głębokiej Rosji to nie sposób tego nie skrytykować.

Natomiast ty - oświecony centrysta xD - zamiast przytaknąć ty wyskakujesz z „ALE LEWICA!”. Gowno mnie obchodzi ta
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji no już będę śledził poczynania jakiegoś randoma z wykopu, weź ty się w czoło puknij. Taki interesujący nie jesteś.

Oczywiście taki z ciebie centrysta, że lewica zawsze dziewica. Taki z ciebie centrysta, że na wypoku wysrywów lewicy nie widzisz. Wzór centrysta xD

A jak nie chcesz, by ktoś krytykował Twój oświecony wysryw (bo się po prostu zesrałeś) to... Nie pisz na wykopie, zamiast mówić mi, żebym nie komentował wpisu z gorących.
  • Odpowiedz
Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładanej bańce, a potem wchodzicie na wykop i macie wrażenie, że trafiliście do jakiegoś obsranego zwierzyńca pełnego dzikich małp? xD


@ZaplutyKarzelReakcji: Nie, wystarczy odpowiednio filtrować treści i mieć na czarnej z 500 tagów. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@ZaplutyKarzelReakcji To chyba przeglądamy dwa różne wykopy bo w gorących tylko widzę non stop płacze neuropków na konserwy i przygrywów, pieśni pochwalne na część Tuska oraz wstawianie non stop jakiś starych twittów kogoś z Konfederacji i durne podpisy typu "PACZCIE PRAWDZIWI WOLNOŚCIOWCY UGABUGAUGABUGA"
  • Odpowiedz