Wpis z mikrobloga

Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładanej bańce, a potem wchodzicie na wykop i macie wrażenie, że trafiliście do jakiegoś obsranego zwierzyńca pełnego dzikich małp? xD

Co nie wejdę na mirkoblog to:
- kurła geje się szturają, anal, kał, krew,
- hehe czarny murzyn gra z białymi w piłkę,
- patrzcie p0lka kupiła wibrator! Ona uprawia seks, a jak ja kupie gumową szparę to na mnie pluje,
- słuchajcie nie szczepcie się koronawirusem, bo kiedyś mój pies szczepił się dupom z innym i potem zdech
- patrzcie gruby Lempart chce, żeby p0lki mogły się r00chać, a na mnie nawet nie spojrzą,
- Trump wygrał wybory, oszukali nas
- ja wolno obrażać ciebie ty nie wolno obrażać moja religia
- słuchajcie zachód już nie istnieje, w Albanii i Kosowie jest bezpieczniej, a na Białorusi jest więcej wolności gospodarczej,

Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.

#neuropa #4konserwy #przemyslenia
ZaplutyKarzelReakcji - Czy też tak macie, że żyjecie sobie w swojej dobrze poukładane...

źródło: comment_1626769044C1JYGdg25nDysuI8BCf4Bw.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
Człowiek cały dzień żyje w cywilizacji, a potem wchodzi na wykop i przypomina sobie, że gdzieś obok żyją takie dzikusy.


@ZaplutyKarzelReakcji: Wykop to kupa śmiechu, szczególnie jak są afery i dlatego warto mieć tu konta - do śmieszkowania a nie do jakiś filozoficznych czy merytorycznych dyskusji na poziomie.

A i tak poziom komentarzy i robinia sobie jaj jest daleko za takim m.in Glamrapem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: człowiek na co dzień mieszka w cywilizacji i obraca się wśród normalnych, wykształconych i tolerancyjnych ludzi(białych, czarnych, trochę mniej czarnych, bardziej brunatnych i trochę żółtych), wchodzi na wykop i napotyka polacką dziurę cywilizacyjną i posty ludzi mentalnie tkwiących gdzieś w latach 80 którzy utkneli na swojej wsi pod Radomiem a jak mama ich kiedyś raz zabrała na wycieczkę do Warszawy to pokazywali Murzyna palcem. Wykop pozwala wyjść ze swojej bańki
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Po prostu z jednej swojej dobrze poukładanej bańki wchodzisz w swoją drugą, ciemniejszą bańkę i wychodzi na wierzch Twoja CIEMNA ulubiona bańka czytaj "obsrany zwierzyniec pełen dzikich małp".
Popracuj trochę nad swoją ciemną stroną to i takie #!$%@? rzeczy przestaniesz zauważać.
  • Odpowiedz
@MrRidiculous: I po co zgrywasz mądrego, jak wychodzi - że głupkiem jesteś, co rozmawiać tylko graficzkami potrafi?

Skoro zapytałeś - Nie mam nic przeciwko jednopłciowym małżeństwom. Nie mam nic przeciwko adopcji - byleby wykluczyć takie osobniki jak były niedawno na głównej, gdzie kobieta to ojciec, mężczyzna to matka, który karmi "suchą" piersią dla zabawy, jak i samo dziecko jest dla nich zabawką. Jak normalni psychicznie - to czemu nie?

Tak, znam
  • Odpowiedz
@MrRidiculous: I po co zgrywasz mądrego, jak wychodzi - że głupkiem jesteś, co rozmawiać tylko graficzkami potrafi?


Skoro zapytałeś - Nie mam nic przeciwko jednopłciowym małżeństwom. Nie mam nic przeciwko adopcji - byleby wykluczyć takie osobniki jak były niedawno na głównej, gdzie kobieta to ojciec, mężczyzna to matka, który karmi "suchą" piersią dla zabawy. Jak normalni psychicznie - to czemu nie?

Tak, znam gejów. Ba, jeden będzie chrzestnym mojego dziecka (co,
  • Odpowiedz
@kupuje_bulki_w_almie:

Kolejny lewak, co nie potrafi zaakceptować, że gej/lesbijka to niekoniecznie lewak. Przeciwnik tego ruchu to niekoniecznie prawak. HAHA NO NIESAMOWITE XD

I co ja Ci, pajacyku z internetu mam udowadniać, czy kogos znam, czy nie? Widzisz - różnica między mną a tobą - jak z kimś rozmawiam w prawdziwym życiu - to staram się szanować ludzi. Wymieniać się poglądami, lub zgadzać się co do niezgody.

Ty za to plujesz jadem,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@arkadikuss: co do adopcji do bym dodał żeby nie indoktrynowali dziecka od małego tylko dali mu wolna rękę czy chce być hetero czy homo a nie matka lgbt daje chlopcu od któregoś roku życia damskie hormony bo powiedziało że chce być dziewczynka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rolnikt: No to jest dla mnie zrozumiałe - w sensie jest to w punkcie "jeśli są normalni". Jeśli rodzice hetero są normalni to nagle nie #!$%@?ą dzieciaka z domu bo jest gejem. Tak samo - pary homo powinny dać mu pod tym względem "samemu się rozwinąć", czyli nie popychać w jedną czy drugą stronę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrRidiculous: a co jeśli jest ktoś kto ma część poglądów lewicowych a część prawicowych i nie identyfikuje się z Lewica i prawica? Czy to centrysta?
  • Odpowiedz