Wpis z mikrobloga

@galicjanin:

za to patola mnozy się jak króliki. Antykoncepcji nie stosują bo raz można kupić za to więcej flaszek,


Słaba edukacja seksualna też za to odpowiada. Sporo osób uważa, że stosunek przerywany, o zgrozo, jest skuteczną antykoncepcją.

dwa ksiądz mówił na kazaniu, że antykoncepcja to grzech.


Nie podejrzewałbym jednak osób, które są uzależnione od alkoholu i ogólnie określane jako "patola" kwalifikują się do osób chodzących do Kościoła, a już na pewno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@korin_: jak sie dojebuje 40% podatkow od dochodu to kohieta MUSI robic "kariere" zeby nie zdechnac i jakos z tym partnerem egzystowac. Oni nie wiedza skad to sie bierze?

@kefas_safek: właśnie często to nie jest nawet "kariera" a zwykła konieczność dorzucenia tych 2k wypłaty do 2,5-3k pensji partnera. Żeby mieć na wynajem / ratę kredytu i żeby dysponować jakimikolwiek pieniędzmi.
Jak taki sławiony wieprz chce do tego równania dorzucić dziecko
ale czy to oni zbudowali Polskę nie do życia od 1989


@Iskaryota: Właśnie ironią jest to, że Polska się by nadawała do życia dużo bardziej niż zachód w tej chwili dla wielu młodych, szczególnie w porównaniu do np. USA.

To PiS wszystko #!$%@?ł, bo system był stabilny i wystarczyło po prostu #!$%@? przy nim nie grzebać. Poprawić usługi publiczne, zająć się generalnie poprawianiem bezpieczeństwa czy to energetycznego czy ekologicznego jak się
@LordMrok: Zawsze mnie zastanawia, dlaczego w kontekście dzietności mówi się tylko o kobietach? Czy kobiety te dzieci maja sobie same robić? Puścić się z byle kim, byle przed 30? Ja przed 30 byłam w kilku związkach, gdybym wtedy zdecydowała się na dziecko teraz byłabym samotna matka. Nie każdy trafia na odpowiedniego partnera za pierwszym razem. I to nawet nie chodzi o to, ze moi partnerzy to była patologia, tylko nie byliśmy
@rudyba: Teraz jeszcze zakaz aborcji w Polsce obowiązuje, strach robić nawet badania prenatalne żeby jakieś prolajferskie śmiecie nie chciały potem grzebać w papierach i oskarżać ludzi a jeszcze tylko upośledzonego dzieciaka młodym brakuje żeby stwierdzić, że rozszerzone samobójstwo to optymalne wyjście z sytuacji.

Na koniec 2021 statystyki urodzeń będą absolutnie katastrofalne. Będzie widać jak na dłoni gigantyczne tąpnięcie w przeciągu 9+ miesięcy od ogłoszenia wyroku TK. Młodzi będą teraz czekać z