Wpis z mikrobloga

@litka_: Ja ostatnio byłem świadkiem jak takiej paniusi rozmawiającej z drugą zerwał się ze smyczą (nie była w stanie go utrzymać) owczarek niemiecki i chciał zaatakować psa jakieś babci, która przechodziła 20 metrów dalej (chyba z jakimś jorkiem albo innym miniaturem).
Psiarze to rak toczący polskie miasta. Nie dość, że nasrane i naszczane gdzie się da to jeszcze nie zdają sobie sprawy, że to jest zwierze, które ma swoje pierwotne instynkty
@litka_: @MrPawlo112 Musicie z kimś o tym pogadać. Traumy trzeba leczyć.

Czyli chcecie powiedzieć, że taki pies, który sobie leży i odpoczywa z właścicielami musi iść do utylizacji, bo inne psy tej rasy, które zostały wychowane na "terminatorów", są niebezpieczne? Czyli jak zobaczę takiego psa - całkowicie nieszkodliwego, to mam go za##bać, bo jakiś inny pies z patologii zaatakował człowieka?

Jesteście Rasistami.
@Mr_3nKi_ my jesteśmy wyżej od psów i mamy wolną wolę, masz chyba rozum (jeszcze się we mnie tli na nadzieja, ale po każdym poście to gaśnie i to znacząco) i wiesz co jest dobre a co złe, pies tego nie wie, to tylko stworzenie które tylko umie żreć, stać i spać + wykonywać sztuczki jeśli ktoś go dobrze wyszkoli, ale dalej ma instynkt. W drugą stronę stosując ten sam standard wypowiedzi, jeśli