Wpis z mikrobloga

@lilitch123: wiesz, jeżeli jest ktoś winny tej sytuacji, to na pewno nie jest to 30 letnia kobieta wtłoczona w ten system. Owszem, najlepiej by było jakby pokolenie 20-30 latków płodziło dzieci na potęgę, by zasypać lukę demograficzną, ale czy to oni zbudowali Polskę nie do życia od 1989? Polskę zapierd*lu na klitkę 39 m2 na 25 lat? Czemu mają teraz za to odpowiadać? To oni są najbardziej poszkodowani w tej sprawie.
@Iskaryota:

wiesz, jeżeli jest ktoś winny tej sytuacji, to na pewno nie jest to 30 letnia kobieta wtłoczona w ten system.


No pewnie, że nie. Odpowiedzialni za ten stan są rządzący, którzy doprowadzili do tego jaka jest ekonomia w tym kraju. Dodatkowa laicyzacja też mam wrażenie trochę mogła się przyczynić do tego, ale myślę, że większość i tak nie decyduje się na dziecko bo po prostu ludzi na dzieci nie stać.
@lilitch123: nie wiem jak inni, ale ja czuję się zwyczajnie oszukany przez to Państwo z dykty i na pewno nie zamierzam poświęcać swojego życia, czasu i zdrowia na płodzenie kolejnego niewolnika sterowanego od 6 roku życia przez tego dzbana ze zdjęcia OPa razem z klerem.

i jeśli już kiedyś się trafi dziecko, to będzie miało jeszcze gorzej i ciężej na starcie żyjąc w antyludzkim systemie


@lilitch123: Polska nie musi trwać