Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1223
Plusujcie #!$%@? moją żelbetową ścianę, która pokonała wczoraj monterów klimatyzacji xD
Jak czytam wykopków, że w bloku z płyty słychać pierd sąsiada to chyba #!$%@? "wielkiej płyty" nie widzieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wielkaplyta #mieszkanie #remontujzwykopem #klimatyzacja #heheszki
radziuxd - Plusujcie #!$%@? moją żelbetową ścianę, która pokonała wczoraj monterów kl...

źródło: comment_1625626686fDJh4dnFWNcxdRofzupmJC.jpg

Pobierz
  • 134
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternit_nie_wybacza: Ty no akurat w kiblu mam pusto, bo mieszkanie szczytowe, nie pomyślałem, że przecież inni się kiblami stykają xD Ale mimo wszystko ta ściana, którą dzielę z sąsiadem (w salonie) jest zajebista, jak robią jakieś imprezy, albo jego syn #!$%@? na elektrycznej gitarce to muszę mieć ciszę u siebie, żeby coś usłyszeć.
@Trololo: 55" wisiał 4 lata, jeszcze drugi bym na tym powiesił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#!$%@? oni to zwykła otwornicą do miertarki wiercili? XDD


@leesiuu: gość mówił, że "jeszcze takiej ściany #!$%@? nie miał", zawsze pół godziny-godzina to było max na taki otwór xD

Jaka jest średnica tego otworu?

Dobra nvm widzę 6,8cm


@xdTM: zdjęcie było poglądowe, u mnie ma 78-80mm.

@zaklad_weterynarii_spolecznej: "niestety nie
gość mówił, że "jeszcze takiej ściany #!$%@? nie miał", zawsze pół godziny-godzina to było max na taki otwór xD


@radziuxd: no dobra, ale jak się zajmują tym cały czas to taka otwrnica się zwraca w moment, albo wypożyczają regularnie po niskiej cenie, a nie się jebią z wiertarką godzinę XD