Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1223
Plusujcie #!$%@? moją żelbetową ścianę, która pokonała wczoraj monterów klimatyzacji xD
Jak czytam wykopków, że w bloku z płyty słychać pierd sąsiada to chyba #!$%@? "wielkiej płyty" nie widzieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wielkaplyta #mieszkanie #remontujzwykopem #klimatyzacja #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1625626686fDJh4dnFWNcxdRofzupmJC.jpg
  • 134
@radziuxd: a wierciłeś kiedyś w poniemieckim domu, gdzie nie wiem co wsadzali w ściany, jakaś mieszanka siana (?) z niewiadomocododane.jpg? Na oko zwykła cegła, ale jak wejść głębiej to nie wiem co tam wsadzali.
@radziuxd: Mieszkam od ponad miesiąca w nowym budownictwo przenosząc się z wielkiej płyty i to jest kompletnie inne życie i kompletny inny typ ludzi. Grupa na fejsie, większość osób się zna, ludzie sobie pomagają, zero patologii. Chociaż zdaję sobie sprawę, że mogłem trafić inaczej bo nie ma reguły, że nowe budownictwo = świetni ludzie. Patusy są wszędzie ale dużo dużo mniejsza szansa, że trafisz na takiego na nowym osiedlu niż na
@Grishnok @radziuxd izolacyjność akustyczna wynika przede wszystkim z masy przegrody tzw. Prawa Masy (dla jednorodnych ścian a nie np płyt warstwowych). W przypadku wielkiej płyty masa jest znaczna.

Ale jest jeszcze kwestia przenoszenia dźwięku po konstrukcji przy łączeniach ściany z pozostałymi ścianami, drugiej i podłogą "flanking limit", który znacząco osłabia izolacyjność akustyczną.
@Mr-Right: @Kermii: u mnie w nowym bloku trochę buraków jest. Drogi p-poż często zastawione, czasem miejsce dla niepełnosprawnych zajęte bez uprawnień, magazyn pierdół na klatce (ale po zwróceniu uwagi posprzątane). Bo się ludziom nie chce z dużego parkingu 80m iść.
@v-tec: Znajdzie się zawsze coś ale już nie na skale takiej patologii.Mam np. balkon dzielony szybą,sąsiad obok śpi przy otwartym balkonie i chrapie tak głośno,że słyszę go na 2 końcu mieszkania,kiedy też mam otwarty balkon.
też mieszkam na nowym osiedlu i same zjeby mieszkają.Kupili mieszkanie na kredyt i zachowują się jak wielcy paniska bo mieszkają na nowym.#!$%@? i tyle brakuje normalności


@t0mI84: Społeczniaki #!$%@?. Kredyt wzięli, uczciwie pracują i jeszcze mają czelność dbać o porządek na osiedlu paniska cholerne XD