Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1223
Plusujcie #!$%@? moją żelbetową ścianę, która pokonała wczoraj monterów klimatyzacji xD
Jak czytam wykopków, że w bloku z płyty słychać pierd sąsiada to chyba #!$%@? "wielkiej płyty" nie widzieli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wielkaplyta #mieszkanie #remontujzwykopem #klimatyzacja #heheszki
Pobierz
źródło: comment_1625626686fDJh4dnFWNcxdRofzupmJC.jpg
  • 134
a wierciłeś kiedyś w poniemieckim domu, gdzie nie wiem co wsadzali w ściany, jakaś mieszanka siana (?) z niewiadomocododane.jpg? Na oko zwykła cegła, ale jak wejść głębiej to nie wiem co tam wsadzali.


@bachus: Tak, mieszkałem w kamienicy i pamiętam, że tam w ścianie między kuchnią, a przedpokojem jakaś #!$%@? słoma była xD
@radziuxd: Trza se bylo przenosna kupic. 2200 pln electrolux, prosty montaz, bez kucia, rura na balkon/przez okno i chlodzi jak ta lala, nawet bez rekawow/uszczelek. W 15 minut jest juz chlodno, po 60 trzeba wylaczac, bo zimno sie robi xD

Polecam Piotr Fronczewski

Wiem pewnie masz wywalone. Ogolnie pisze to dla innych. Nie warto sie meczyc w upal. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@JohnShelby: mam nad sobą młode małżeństwo z trójką małych dzieci lvl 3-6 i to jest #!$%@? horror :( zwróciłem uwagę żeby nie #!$%@? piłką o podłogę biegając i skacząc, to zostałem zbesztany że nie rozumiem bo nie mam dzieci... O włączaniu pralki o 2 w nocy nawet nie wspomniałem
W drugim mieszkaniu z cegły mógłbym wiercić palcem, a jedyne odgłosy jakie docierają do mieszkania to tez zewnątrz przy otwartych oknach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Manipulatorek: W ścianach z suporexu to dopiero jest cisza - gdyby nie błyski w oknach, to bym nie wiedział że zapomniałem ściągnąć leżaki z ogrodu podczas burzy xD
ja mam na przykład zupełnie odwrotne doświadczenia, w moim bloku większość mieszkańców to osoby po 60 roku życia, które mieszkania dostały z zakładu pracy. Mam zatem ciszę i bezproblemowe sąsiedztwo


@JohnShelby: Wszystko fajnie, ale do czasu. Ci starsi ludzie zaczną powoli przenosić się na tamten świat, a mieszkania po nich zaczną przejmować ich dzieci lub wnuki, które albo same się tam wprowadzą, albo wynajmą mieszkania np. studentom lub Ukraińcom.
@bord0 tak poprostu trafiłeś. Mam 34 lata i mieszkam w Wielkiej Płycie od 8 lat. Jestem najmłodszy w klatce, a sąsiady to same, starsze osoby. Natomiast mam znajomych w nowym budownictwie i tam to dopiero jest patologia. Głośno, ciągle policja, bo imprezy. Nie zamieniłbym się.